Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyitottak már rátok miközben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitottak már rátok miközben együtt voltatok? Reakció (k)?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 24. 19:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Én ebből sosem csináltam problémát... Mivel engem nem igazán kedvelt az anyja ezért nálunk aludtunk és ez kb annyibol votl bonyolitva hogy anyám egy tányérral többet rakott ki vacsoránál de amugy meg nem igazán zavarta...
2016. ápr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Jó "anyósjelöltet" nehéz találni, az édesanyja engem sem szeretett, gondolom mert nem magyar lányt tervezett a fiának de ha már ebben az országban él, fenn állt a veszélye. Teljesen logikátlan...
2016. ápr. 24. 20:02
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Már többször is ránknyitottak. Az én és barátnőm családjában is vannak kultúrálatlan egyének, akiknél nem divat a kopogás. Ránk nyitott apám, az aktus közepén, a leendő anyós petting közben aztán a közös fürdés előt. Mindegyiken csak röhögtünk.

Ehhez még jön, hogy barátnőm testvére hót hülye és az volt neki a legjobb szórakozása, hogy ha meghallotta, hogy csináljuk, akkor az ajtót résnyire kinyitotta és bámult minket. Ilyenkor voltak üvöltözések, örjöngések, meg barátnőm végig kergette az egész házban miközben ütötte egy fával. Szerencsére már sikerült elérni, hogy ne csinálja

2016. ápr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
#utolsónak: Az mondjuk engem nagyon zavarna ha valaki leskelődik vagy csak hallgatja, nyilván nem kiabálom le a házat meg gondolom ti se csináltátok,inkább diszkréten mivel mások mondjuk alszanak, csak a tudat hogy mondjuk "erre élvez"! :)
2016. ápr. 24. 20:05
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a barátom húga. Hát, kirohant és közölte az anyjával, hogy mi szexet játszunk....Akkor kívos volt, de mára már vicces...
2016. ápr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Hány éves volt a húg akkor? "Szexet játszunk"! Azért szerintem ez aranyos mármint visszanézve az ember jót derül rajta,de akkor abban a helyzetben nem. :)
2016. ápr. 24. 20:17
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

14#

A padlástérben van a szoba és a két szobát csak egy vékony fal meg egy tolóajtó választotta el, így a legkisebb nesz is hallatszott. Amikor pedig zenét raktunk be, hogy ne hallja akkor azért jött oda, mert tudta, hogy azért megy a zene. És amikor kettesben voltunk akkor folyamatosan ott somfordált az ajtó körül és várta, hogy mikor kezdjük el.

Azt meg szerintem el tudod, képzelni, hogy mennyire lettem ideges, amikor a barátnőmmel szeretkeztünk és összeakadt a tekintetem a testvéréével. És az a legrosszabb, hogy 21 éves a testvére.

2016. ápr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
#17: szerezzetek neki egy saját, különbejáratú pasit.
2016. ápr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Azon minden áthallatszik, de azért ehhez pofa kell. Nem arról van szó hogy nappal ne "lógjon" a nyakatokon egy ideig de nyilván nem 3-asban szeretnétek tölteni az estét. Gondolom neki akkor se kutyája , se macskája nem volt, aztán túlontúl """"unatkozotott""""!
2016. ápr. 24. 20:27
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
21 éves és leskelödött? :D De komoly :D tényleg kell neki keresni egy partnert és akkor megoldodik a probléma
2016. ápr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!