Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, ez nektek tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ez nektek tényleg ennyire fontos?

Figyelt kérdés

Van egy blog, ahova mindennap más valaki írja meg a nőkkel/férfiakkal/párkapcsolattal kapcsolatos sztoriját. Ma is volt egy, de a lényeg az, hogy vannak kommentelők, többsége pasi. (direkt nem férfit írok!) És az egyik pasas elkezdte osztogatni az észt, hogy volt az ő társaságában egy nagyon szép, csinos, intelligens stb...csaj, akinek 26 éves korára alig volt hosszú kapcsolata, mind pár hónapos volt. És a pasas írta, hogy lefeküdt a csajjal az egyik haverja, aki utána elmesélte, hogy szinte nincs is melle a csajnak, és így már nem is kell neki és undorodik tőle.

Én itt bekattantam, és írtam nekik, hogy egy NŐ értéke nem a mell méretétől függ, de leoltottak, Hogy egy kismellű nő mennyire undorító, és hogy igenis fontos, és elsődleges szempont.


Fiuk, nektek tényleg ennyire ez számít? Ha igen, akkor csodálkoztok, hogy nagymellű agyatlan p.csákat fogtok ki mindig?


(még mielőtt valaki el kezd oltogatni, van mellem, nem olyan nagy de formás és szép, illetve van barátom, boldog párkapcsolatban élek, szóval nem d.gatlan idióta vagyok aki itt rinyál mert nem néz rá senki..)



2016. ápr. 26. 20:21
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
85%

Én kifejezetten a kisebb melleket kedvelem.

De ha teljesen deszka lenne a lány sem érdekelne.

Nem a mell a fontos.

2016. ápr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 mikeXxX ***** válasza:
Fiúknál lehet számít , engem pont ez érdekel legkevésbé egy nőnél ! 36 F
2016. ápr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
Mintha agyatlan pcsák csak nagymellűek lehetnének.. :D Nem, nem fontos ennyire, ez az internet, ahol mindenki trollkodik, mindenkinek nagy a szája, és semmiképp sem a valóságot tükrözi. Mint ahogy te is láthatod az utcán, rengeteg kismellű nőnek van barátja.
2016. ápr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
52%
Ha egy kicsike kis formája van az már jó. Sőt sokkal jobbak, mint a kannák. Egyáltalán nem undorító a kis mell. :)
2016. ápr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

Nem akartam általánosítani hogy a nagymellűek lehetnek csak ostobák, a kismellűeknél is vannak bőven.....

Amúgy, a második válaszolóval tökéletesen egyetértek, örülök hogy egy FÉRFI is válaszolt! :)

2016. ápr. 26. 20:31
 6/48 anonim ***** válasza:
Nem attól lesz férfi a férfi, hogy számít e neki a mellméret. Bizony, van akinek számít, mindenkinek van ideálja, de kb olyan arányban, mint ahány nőnek számít a farokméret. Persze az szánalmas, ha emiatt undorító és hasonló jelzővel látja el a kisebb mellű nőket, de mint mondtam ez az internet. A GYK-n is rengeteg ilyen provokatív kérdés és válasz van, akár farokméret kapcsán is. Nem kell velük foglalkozni, nekik ez a szórakozásuk.
2016. ápr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:

Ha nem emelted volna ki külön, hogy direkt fiút mondasz férfi helyett felkaptam volna a vizet :)


Így viszont abszolút egyetértek a mondandóddal, bár annyiból cáfolnám meg, hogy én régebben sem mellméretek alapján választottam társat... Szóval biztosan vannak még ilyenek a fiatalabbak között is. :)


24/F

2016. ápr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:

A Nő értékét természetesen nem a melle nagysága jelzi.

Ettől függetlenül én is a nagy mellű nőkhöz vonzódom.

Ízlések és pofonok.

Ugyanezt lehetne ragozni a férfiak intim méretére is.

Nagy blabla a nem számít a méret.:)

F40+

2016. ápr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat! :)


Írt nekem privátba egy pasas, aki szintén azt bizonygatja hogy hozzá sem nyúlna kismellű lányhoz..... én az ilyeneket hímneműeknek, vagy pasasoknak hívom, nem érdemlik meg a férfi jelzőt.... és itt most nem csak a mellekről van szó, hanem arról, hogy ezek az idióták a nőiességet a mellnek a nagyságához viszonyítják... és amikor ilyeneket írnak, hogy szóba se állnának olyannal akinek nagyon kicsi, úgy felkapom a vizet... meg jönnek itt, hogy a női mell az olyan, mint a férfi pénisze, vagy magassága. Hát rohadtul nem olyan... nem is értem ezeknek hol van az eszük.... valószínüleg a péniszükben

2016. ápr. 26. 20:46
 10/48 anonim ***** válasza:
Szerinted miért csinálják? Hogy jól felidegesítsenek, most meg nevetnek rajtad..
2016. ápr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!