Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, ez nektek tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ez nektek tényleg ennyire fontos?

Figyelt kérdés

Van egy blog, ahova mindennap más valaki írja meg a nőkkel/férfiakkal/párkapcsolattal kapcsolatos sztoriját. Ma is volt egy, de a lényeg az, hogy vannak kommentelők, többsége pasi. (direkt nem férfit írok!) És az egyik pasas elkezdte osztogatni az észt, hogy volt az ő társaságában egy nagyon szép, csinos, intelligens stb...csaj, akinek 26 éves korára alig volt hosszú kapcsolata, mind pár hónapos volt. És a pasas írta, hogy lefeküdt a csajjal az egyik haverja, aki utána elmesélte, hogy szinte nincs is melle a csajnak, és így már nem is kell neki és undorodik tőle.

Én itt bekattantam, és írtam nekik, hogy egy NŐ értéke nem a mell méretétől függ, de leoltottak, Hogy egy kismellű nő mennyire undorító, és hogy igenis fontos, és elsődleges szempont.


Fiuk, nektek tényleg ennyire ez számít? Ha igen, akkor csodálkoztok, hogy nagymellű agyatlan p.csákat fogtok ki mindig?


(még mielőtt valaki el kezd oltogatni, van mellem, nem olyan nagy de formás és szép, illetve van barátom, boldog párkapcsolatban élek, szóval nem d.gatlan idióta vagyok aki itt rinyál mert nem néz rá senki..)



2016. ápr. 26. 20:21
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
Miért nálatok is számít a pénisz mérete. Én elég sok negatív tapasztalatot kaptam, még kis mellű!! nőktől is, hogy nekik ez kicsi, vékony, nem éreznek semmit sem belőle. Ti is oltjátok a kisfarkúakat, persze minket lehet. Én nem néztem le egyetlen nőt sem a kis melle miatt, még mielőtt kapnám az oltást.
2016. ápr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
a mell méretétől nem függ a szex minősége, maximum a látványé... de maga a szex leginkább a technikán meg vmennyire a méreten is múlik, de nem akarlak bántani kedves utolsó :) csak mondom, hogy amíg a mellet max fogdosod, addig a pénisz méretétől, vastagságától tényleg függ az, hogy milyen a szex
2016. ápr. 26. 21:03
 13/48 anonim ***** válasza:

"meg jönnek itt, hogy a női mell az olyan, mint a férfi pénisze, vagy magassága. Hát rohadtul nem olyan... nem is értem ezeknek hol van az eszük...."

Ezt kifejtenéd? Mert én itt válaszban megírtam, hogy nekem nem számít a lány mellmérete, de most nem értem, hogy ezzel mire gondolsz. Egy nő se tehet a mellméretéről, de egy férfi se tehet se a magasságáról, se a farka méretéről. Ha te ellenben azt gondolod, hogy mondjuk a kis farkú srácok undorítóak, akkor te se vagy különb azoknál akiket leírtál. 22/F

2016. ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
Engem ezzel nem bántottál meg, hisz tudom, mindannyiotoknak számít a méret és ilyen 12cm/3,5cm-es miniméretekkel nem tesz csodát az ember. Csak legalább ismerjék el, ne menjen az álszenteskedés.
2016. ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
És ha valakit nem izgat fel egy kis mell? Attól is romlik a szexuális teljesítmény.
2016. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:

Nem gondolom hogy a kis péniszű srácok undorítóak, csak te ahhoz hasonlítottad a mellet. És a melltől nem lesz jobb vagy rosszabb a szex neked se meg a párodnak se, ellenben egy nagyon kicsi és vékony pénisztől.

A magasság már reálisabb, de ott se ilyen 10-20 cm-es különbségekről van szó, nyílván a legtöbb nőnek nem az a vágya, hogy egy nála jóval kisebb pasival legyen. De pl. tudom mondani az én példámat, én 175 cm vagyok, a barátom 173 cm, néha látszik kicsit hogy magasabb vagyok, de aztán szólok neki hogy jobban húzza ki magát ha úgy van, és ennyi. A kis mellel is így van, lehet szivacsos melltartót venni rá, hogy azért legyen ott valami... remélem így már érthető

2016. ápr. 26. 21:10
 17/48 anonim ***** válasza:
Itt most nem a szexről szólt a kérdésed, hanem a nő értékéről. De látom neked a férfi értéke akkor már kisebb ha kisebb a farka, szóval attól te miért is várod el, hogy ne tekintsék a kisebb mellű nőket kevésbé értékesnek? Nem a szexről beszélek még mindig mondom, hanem genetikai adottságokról. Azért ezen a helyedben kicsit elgondolkodnék, hogy te akadsz fent ilyen dolgokon, de közben te is ugyanúgy sározod azokat akiket nem áldott meg a sors jobb genetikával. Nem fogok hazudni, nekem kicsi farkam van. Emiatt szarabb embernek kéne éreznem magam? Emiatt én nem vagyok értékes tagja a társadalomnak, akármennyire is güzülök? Hogy is van ez? :) 22/F
2016. ápr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne rosszabb egy olyannal a szex, aki nem is tetszik igazán? Mert a mell egy fontos tényezője lehet a felizgatásnak. El kell fogadni, hogy nem mindenkinek tetszik a kis mell, mint ahogy nem minden nőnek tetszik a kis farok. Ez ugyanolyan, mintha a testalkat, vagy bármi más alapján szelektálna az ember.
2016. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem írtam, hogy a kis péniszű fiu értéktelenebb!! Csak azt írtam, hogy az mehet a szex rovására... De amúgy meg úgy gondolom, hogy nagyon jó technikával és orális kényeztetéssel bőven tudsz te is, és azok is akiknek kicsi, olyan élvezetet nyújtani, mint akiknek pl. kétszer akkora van! :)
2016. ápr. 26. 21:17
 20/48 anonim ***** válasza:
Nem kell bántani a Hölgyet. Írtam neki privátban erről és teljesen normálisan válaszolt :)
2016. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!