Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, ez nektek tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ez nektek tényleg ennyire fontos?

Figyelt kérdés

Van egy blog, ahova mindennap más valaki írja meg a nőkkel/férfiakkal/párkapcsolattal kapcsolatos sztoriját. Ma is volt egy, de a lényeg az, hogy vannak kommentelők, többsége pasi. (direkt nem férfit írok!) És az egyik pasas elkezdte osztogatni az észt, hogy volt az ő társaságában egy nagyon szép, csinos, intelligens stb...csaj, akinek 26 éves korára alig volt hosszú kapcsolata, mind pár hónapos volt. És a pasas írta, hogy lefeküdt a csajjal az egyik haverja, aki utána elmesélte, hogy szinte nincs is melle a csajnak, és így már nem is kell neki és undorodik tőle.

Én itt bekattantam, és írtam nekik, hogy egy NŐ értéke nem a mell méretétől függ, de leoltottak, Hogy egy kismellű nő mennyire undorító, és hogy igenis fontos, és elsődleges szempont.


Fiuk, nektek tényleg ennyire ez számít? Ha igen, akkor csodálkoztok, hogy nagymellű agyatlan p.csákat fogtok ki mindig?


(még mielőtt valaki el kezd oltogatni, van mellem, nem olyan nagy de formás és szép, illetve van barátom, boldog párkapcsolatban élek, szóval nem d.gatlan idióta vagyok aki itt rinyál mert nem néz rá senki..)



2016. ápr. 26. 20:21
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

#30


Akkor te se mondd már meg légyszíves, hogy ki mire gerjed..


Kérdező: Persze, mikor péniszméretről van szó csak jön a magyarázkodás meg kifogások, hogy az miért számít, de persze a mellméret nem. :D Nevetséges vagy. :D

2016. ápr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:

"És a melltől nem lesz jobb vagy rosszabb a szex neked se meg a párodnak se, ellenben egy nagyon kicsi és vékony pénisztől."


Már hogyne lenne rosszabb.Hisz egy kis mellű nő nem tudja megadni azt az élvezetet,izgalmat mint egy telt keblű.

Hagy döntsük már el mi férfiak,hogy nekünk mi fontos a szexben és mi nem!

Attól,hogy ez neked rosszul esett még ez egy létező,valós igény.Amint neked és a legtöbb nőnek a farok mérete!

8-as

2016. ápr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
Igen sajnos a pasik nagy részének súlyponti kérdés a mell mérete. Én elég jól meg vagyok álldva és neha utalom is hogy emiatt akarnak csak smúzolni.
2016. ápr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
Miért az felháborító, ha egy srácnak nem tetszik egy ronda arcú lány? Naugye! Nekem is csak a nagymmellű lányok tetszenek, a kis mell ugyanolyan kizáró ok, mint a csúnya arc.
2016. ápr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 Scav ***** válasza:

Igen fontos, hogy a kiszemelt lány ne csak belsőleg, hanem külsőleg is hasonlítson az ideálunkhoz.

Pl. nekem a kis mellek jönnek be és a vékony vagy sportos nők. Ezért eleve hozzájuk megyek oda.

Nem is értem, hogy ennyire balf_sz volt, amikor lefeküdt a nővel, előre nem látta, mi a helyzet? Push-up-ot is fel lehet ismerni...

2016. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nyilván azért írtam, hogy törvényszerűen buta-e az, akinek nagy a melle, mert annyira orbitálisan baromságnak tartom, hogy muszáj volt rávilágítanom. Be vagy szűkülve.
2016. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

Már lassan itt tartunk, hogy férfiként bocsánatot kell kérnünk mert igényeink sőt elvárásaink vannak a nők külsejével kapcsolatban.

Amúgy még mindig várok a kérdező válaszára, hogy szerinte mi határozza meg a nő értékét.

2016. ápr. 28. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
A KÜLSŐ tulajdonságok, szempontok közül számomra az, hogy egy lánynak nagy (minél nagyobb) és egyben természetes mellei legyenek a legfontosabb szempont. Nem egyedüli, de az összes közül ez áll első helyen. Utána jön az arc, testalkat, stb.
2016. ápr. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

Némileg talán off lesz a válaszom, ezért elnézést kérek.

Ez a kérdés az etológusokat is foglalkoztatja. Tudniillik csupán az ember esetében játszik szexuális szerepet a női mell. Más fajoknál szoptatási időn kívül egyáltalán nem is látszik, nem is dudorodik ki. Egyes etológusok ezért odáig merészkedtek, hogy szerintük a far szerepét vette át a mell, amikor felegyenesedett az ember. Az állatvilágban ugyanis a másodlagos nemi jelleg elsősorban a csípő szélességén, a far zsíroltságán a legszembetűnőbb. Azért is kerülgetik egymást az ismerkedő fajtársak, hogy (a szagokon kívül) ezúton is meggyőződjenek a másik nemi hovatartozásáról. Amikor az ember felegyenesedett, és szembekerült egymással, a far ilyen szerepe megszűnt. Kellett viszont valami, ami első pillantásra is szembetűnő különbség a két nem között, ezért kapott zsírpárnát a női mell.

Más etológusok azzal magyarázzák ugyanezt, hogy a csecsemő arca lapos, nem ugrik ki annyira az orr, mint más emlősöknél, és szopás közben megfulladna, vagy legalábbis oxigénhiányos állapotba kerülne, ha az emlő a test vonalában, azzal egy síkban helyezkedne el.

Akárhogy is van, mindkét esetben fontos evolúciós szerepe van a női mellnek.

2016. ápr. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:

Hogy mi határozza meg a NŐ értékét??? HÁT NEM A MELLE öcsém, az biztos!!

Kedves harminc akárhányas válaszoló, szerinted a nő egyedüli értéke az hogy mekkora csöcsökkel rendelkezik? Mert ha igen, akkor ásd el magad... Ha nem, akkor bocsánat.

Egy nő értékét a személyisége, a lelke határozza meg. Sajnos manapság egyre kevesebb nőben lelhetőek meg ezek a dolgok, és rengetegen hiszik magukról, hogy Istennők, ez igaz. De attól még van sok olyan valódi NŐ, akinek a kisugárzása, a személyisége, a lelke, ápoltsága messze felülmúlja az agyon szolizott, póthajas, nagy mellű (szilikon csöcsű), buta, flegma, ostoba 20-30-as p.csákat. Bár szerintem ezt hiába magyarázom, nektek csak az a fontos, hogy f@.z állító teste legyen.... úgyhogy nem is fűzök ide több kommentárt. Sikeres pártalálást mindenkinek, akinek a mellméret az elsődleges szempont!!!

2016. ápr. 28. 18:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!