Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, kik komolyabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, kik komolyabb kapcsolatban vagytok, hosszabb ideje együtt a párotokkal ( fél év,1 év vagy annál több) ideje és szerelmesek vagytok. Szoktattok kezdeményezni a szeretkezést? Ha igen, hogyan? 23/L

Figyelt kérdés

1 éve együtt vagyok a szerelmemmel. Eddig mindig a kezdeményezte az együttléteinket. Tényleg nagyon szeret engem, kedves, gyengéd, figyelmes. Neki az a fontos nekem jó legyen és jó is.

Arra gondoltam kezdeményezhetnék én ezzel is bizonyítva az iránta érzett szerelmemet.

Érdemes nőként meglepnem illetve kezdeményeznem, ha igen, hogyan?



2016. ápr. 26. 21:30
1 2
 11/11 Noblesse Oblige ***** válasza:

Én 7 éve vagyok együtt a párommal és én kimondottan szeretek "csábító" szerepben lenni. Nekem az egy extre löket, ha én édesgethetem az ágyba a párom. A módok nagyon eltérőek szoktak lenni, de legtöbbször valami kacér ruhába és pózzal szoktam várni. Van hogy csak testápolózók ruha nélkül és nagyon jó kilátás nyílik az intim területekre. De van hogy egy szexisebb fehérneműben várom.

Ha mondjuk nem munkából jön haza, hanem úgy napközben kívánom meg, akkor elkezdem ingerelni az érzékenyebb területeken - nyak, fül, mellkas, has stb. Suttoghatsz neki szexi dolgokat, hogy mennyire ki vagy éhezve rá, hogy most mit képzeltél el, hogyan tesz a magáévá...

Szóval nagyon változatosan a tudtára lehet adni, hogy kívánod, és szeretnéd vele együtt tölteni az ágyba az időt.

2016. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!