Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 éves lány vagyok. A jelenle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány vagyok. A jelenlegi barátom még szűz. Mit csinaljak vele? Soha nem voltam még szűz pasival. Mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 26. 23:57
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nem olyan nehez kibirni...o meg nem tudom h birja
2016. máj. 11. 09:40
 22/23 anonim ***** válasza:
egyébként azt nem értem h mit csináltatok 1 évig? 1 hónap után leghamarabb dugtam mindenkivel aki szűz is volt .. legközelebb szopd fel keményre és ülj rá.. nem értem mit dramatizálsz túl fél perc alatt úgy is beléd durran ha nem vagy egy bot.. buta liba
2016. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Hat figylej, 5 honapja irta ki a kerdest de ne zavarjon.
2016. okt. 18. 12:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!