Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amennyiben nem jó már a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amennyiben nem jó már a szex a barátnőmmel, mit érdemes csinálni?

Figyelt kérdés
Sajnos már nagyon hosszú ideje várom, hogy komolyan vegye a diétát, hiszen a kapcsolatunk kezdetéhez képest +15 van rajta, ami már számomra egyáltalán nem kívánatos, hiszen már akkor nem volt csontsovány. Gyakran nekikezd, csinálja 3-4 napig, azt abbahagyja és újra nekifog kajálni. Imád enni. Ezzel nem lenne semmi baj, ha nem lenne hízékony. Viszont szerintem engem is figyelembe vehetne, hiszen egy párkapcsolatban élő férfinak ugyanannyi joga van a minőségi szexhez mint egy nőnek az étkezéshez. Beszéltünk már róla sokat, támogattam is, el is jártam vele edzőterembe meg diétázási tanácsokat is adtam. De ha 3-4 nap után is eszébe juttattam, hogy folytatnia kellene amit elkezdett, nagyon dühös lett és rám kiabált. Szerintetek elég okom van arra, hogy felvessem a szakítás témát. Nem vagyok köteles szex nélkül élni. Vagy legalábbis meg van minden jogom arra, hogy elmenjek kur..vá.zni vagy szeretőt tartsak?
2016. ápr. 27. 09:46
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Dobd ki a tehenet
2016. ápr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Harcosok Étrendje a legjobb szerintem, nézz utána :)
2016. ápr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Írtad h lemondasz a szexről miatta.

Ez azért van mert nem kívánod, vagy mert ő sem akarja mert nincs önbizalma?


Azt illeti, mindenki másra vágyik, te épp arra h egy fit csajod legyen.. tény h munkás a dolog a részéről de gondolj bele a csajok nagy része nagy ívből sz . rik a pasija vágyaira.. csak itt a gyakorin óránként van kérdés h a csávó azon problémázik h ritka a szex, vagy a csaj nem akarja az anált, vagy épp a bdsm-et.. a nők ilyenek, nem könnyű olyat találni akinek a szex fontos


sztem dobd ki az lesz a legkönnyebb.. de készülj fel rá h ha kidobod akkor "bosszúból" fél év alatt olyan alakja lesz h sírni fogsz miért dobtad ki.. a nők ilyenek, csak bosszúból képesek dolgokra


de ha szereted akkor meg próbálj meg sokkal határozottabb lenni vele! szabd meg h mikor ehet, találjatok ki vmi következményt ha eltér a diétától

a kondiba együtt járjatok le, meg futni

ha kiabál veled, akkor határozottan lépj föl, a lényeg h érezze h szigorú vagy

egy idő után majd megszokja és a mozgást is megszereti és akkor már nem kell irányítgatni addig viszont legyél asszertívebb..

2016. ápr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Jókat ir az utolsó de az ilyen lusta dögök nem fognak lefogyni a szakítás után. Bár itt a túlsúly a legkisebb probléma.
2016. ápr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

24


De igen, legalábbis ami őt illeti kapcsolat után mindig lefogyott. Nem tudom mennyire bosszúból, vagy azért, hogy könnyebb legyen újra bepasizni, de úgy tűnik, hogy amint be van biztosítva a pasi, már annyira nem fontos az alak. Na mind1. Megpróbálom megértetni vele, mert amúgy szép teste volna ha egy kicsit is odafigyelne...

2016. ápr. 27. 19:22
 26/31 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondatod a nyerő!


Én nőként teljesen megértelek, úgy, hogy voltam (nagyon) elhízva. Igaz, terhesség és szoptatás alatt, amikor még csak nem is tehettem róla ill. ellene, de később, amikor tehettem lefogytam. Még ha nehéz volt is...

És most megtapasztaltam a másik oldalt is. A párom, akit imádok, az utóbbi időben elkezdett változtatni a stílusán, megjelenésén olyan irányban, ami nekem nem tetszik, csökkenti a vonzalmam, a libidóm iránta (új frizura, teljes szőrtelenítés, stb.). Megismertem valamilyennek, és változott, én pedig nem tudom megváltoztatni az ízlésem.

Próbáltam én is finoman mondani, de nem hatott. Akkor értette meg, amikor már drasztikusan közöltem, hogy nekem így nem tetszik, és zavar, hogy semmibe veszi az igényeimet. Nagyon kényes téma, én megértem, mert nekem sem esne jól, ha szembesítenének önmagammal, a változásaimmal. De abban hiszek, hogy egy párkapcsolatban már nem csak önmagunkért vagyunk felelősek, hanem a társunkért is valamilyen szinten.


De az, amit legutóbb írtál, szerintem teljesen megfelelő: ha azt hangsúlyozod, hogy mennyire vonzó tudna lenni egy kis erőfeszítéssel, és mennyire tetszett 15 kilóval kevesebben. És azt is mondd el, hogy neked hogy esik, hogy nincs tekintettel rád, nekem ez vált be.


Nem biztos, hogy hat, de akkor gondold végig, hogy érdemes-e olyan emberrel együtt maradni, aki ennyire tojik rád...


Egyébként én is hízékony vagyok, és most el is kezdett feljönni pár kiló (a jólét meg a szerelem :) ), de nem akarom, hogy a páromnak csalódnia kelljen, és egy másik nővel kelljen együtt lennie, mint akivel összejött, úgyhogy 2-3 kilónál már észbe kaptam és elkezdtem mozogni.


És ami még nagyon fontos, hogy ne legyél türelmetlen! 15 kilót minimum 4 hónap alatt lehet leadni, és nagyon sokat tudna segíteni, ha már a részeredményeket is észrevennéd és értékelnéd!

2016. ápr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

"De az, amit legutóbb írtál, szerintem teljesen megfelelő: ha azt hangsúlyozod, hogy mennyire vonzó tudna lenni egy kis erőfeszítéssel, és mennyire tetszett 15 kilóval kevesebben. És azt is mondd el, hogy neked hogy esik, hogy nincs tekintettel rád, nekem ez vált be"


Csak ezzel az a gond, hogy mivel a női agy kifürkészhetetlen és szinte nincs is jó válasz semmire, ezért azt válaszolja, hogy "mi van, most nem vagyok elég jó neked? Nem szeretsz úgy, ahogy vagyok? Én sosem várom el tőled, hogy megváltozz, mindig elfogadlak olyannak amilyen vagy" Ez az ő válasza, de persze megnézném hogyan reagálna, hogy meghíznék 120 kilóra. Akkor is ezt mondaná vajon?


És igaza is van abban, mert jól tud érvelni a lány, hogy ő sosem mondja meg nekem, hogy milyen hajat vágassak, vagy hogy öltözködjek, vagy, hogy lenyírjam a szőröm, semmit. Említést tett az elején, hogy jobban szereti a szőr nélküli testet, de azt mondta, hogy elfogad így is. Én ennek ellenére lenyírtam magamról, hogy neki jobban tetszek.


"Egyébként én is hízékony vagyok, és most el is kezdett feljönni pár kiló (a jólét meg a szerelem :) ), de nem akarom, hogy a páromnak csalódnia kelljen, és egy másik nővel kelljen együtt lennie, mint akivel összejött, úgyhogy 2-3 kilónál már észbe kaptam és elkezdtem mozogni."


Igen, sajnos nem elég lefogyni (ami már önmagában nehéz), hanem meg is kell tartani az alakot, mert akkor semmi értelme nincs a fogyásnak, ha pár hónap alatt visszahízza az ember. És ő ennek tudatában van és összeveti azzal, hogy számára a legnagyobb élvezet a kajálás, édesség majszolgatás, így nem éri meg neki, hogy egész élete hátralévő részében lemondjon a legfőbb élvezetéről.

2016. ápr. 29. 11:53
 28/31 anonim ***** válasza:
Nem értelek kérdező. Vannak balekok akik benne maradnak egy sz*r kapcsolatban hogy a jutalom szexfalatokat megkapják. De te még azt se kapod meg. Azt hiszed nem találsz jobbat?
2016. ápr. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Én teljesen megértelek, bár nő vagyok. Nekem mindig is fontos volt, hogy ne engedjem el magam, a fiam születése után is nagyon zavart a testem állapota, így nagyon hamar leadtam a plusz kilókat. Amikor megismertem a férjemet, sportos, fitt, stramp pasi volt, ahhoz képest majdnem 40 !!! kilót szedett fel, most 120 körül van, és ősem érti, hogy nem tetszik. Szeretem, de nem tetszik, és fizikailag nem igazán indít be... És ő is dühös, ha szólok neki érte, mert ne mondjam már meg neki, hogy ő mit vagy mikor egyen... Te még léphetsz...
2016. ápr. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Ja, és mi is próbáltuk a közös edzőtermezést, biciklizést. A vége az lett, hogy én jól formába jöttem, ő meg hanyagolta a dolgot, és egy idő után egyedül jártam el... (utolsó vagyok)
2016. ápr. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!