Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom szexmániás. Mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szexmániás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátommal (23) lassan fél éve vagyunk együtt és persze szuper hogy aktív a szexuális életünk. Viszont én úgy érzem hogy túl aktív. Igényli napi 4x a szexet. Nekem ez viszont túl sok. Mit tehetnék? Említettem már neki is de elvicceli.

A válaszokat előre is köszönöm.

24 éves lány vagyok.



2016. ápr. 29. 10:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
A napi négy, főleg suli vagy munka mellett tényleg sok. Főleg ha szerencséd van és nem 3 perces menetek. Ha szereted és nem akarod emiatt hogy szét menjetek, akkor segíts be kézzel/ szájjal egy egy gyors kielégüléssel. Akkor neki is megvan a napi és Te sem készülsz ki :) 35/F
2016. ápr. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Mit tegyél ,ha nem bìrod küldd el hozzám a pasidat én ,pont ilyen férfit keresek ,aki ennyire igényli a szexet.
2016. ápr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jó, de minőségi szexről van szó, vagy csak egy 15 perc alatt lerendezett valamiről?
2016. ápr. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális igény, a tied a kicsi :-P
2016. ápr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha neked végképp nincs kedved, orál, kézzel még mindig segíthetsz rajta :)
2016. ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél boldog :D
2016. ápr. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Persze örülök neki de egy aktus átlagban 30perc mert elég sokáig húzza.. Aztán kicsit kimerítő.. Emellett vezessek háztartást, netán készüljek a másnapi 12órás munkára.
2016. ápr. 29. 12:31
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

1: túl sok a szabadideje

2: nincs lefárasztva fizikálisan

3: unatkozik

4: lehet nem elégül ki teljesen


- Jó a szex? Teljes kielégülések, izzadások, orgazmusok sorozata? Vagy csak nagyon arra koncentrál, hogy fél órára bírja, nem arra, hogy tényleg élvezetes legyen mindkettőtöknek? (sajnos vannak ilyenek)


- Én is el tudok sülni, viszont nem biztos, hogy kielégülök. Egy igazi jó szex után (mint ahogy fent írtam) napokig el vagyok látva elég kielégüléssel, mert olyan jó. Ha csak ki-be-ki-be akkor csak felületesen elégülök ki, 1 óra múlva már megint kívánom.


u.i.: ha kevés a dolgod akkor fogd be az otthoni munkába, vásároljon, takarítson stb. Ezek szerint van ideje rá

2016. ápr. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30 perc és akkor elhúzza? :O inkább ha 1,5 óra akkor húzza el :D
2016. ápr. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A napi 1x 1óra lenne az ideális.

De még szinte a naponta is soknak hangzik nekem...


Ez nem normális, hogy ennyire kell neki, valamit kompenzál ezzel.

2016. ápr. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!