Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti gondolkoztatok már ezen? F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti gondolkoztatok már ezen? F

Figyelt kérdés

Hogy ha bárhol vagy,körbenézel és a nők nagyrészének volt már vagy a kezében vagy a szájában pénisz? Pl. ülsz a buszon,metrón vagy sétálsz utcán,ide-oda mennek az emberek,ránézel egy nőre,még talán tetszik is és akkor hirtelen eszedbe jut,hogy lehet tegnap a barátja pont ráélvezett arra az arcra,amelyet most te szépnek találsz. Vagy a főiskolán,egyetemen,munkahelyen beszélgetsz nőtársaiddal,nevetve,jó hangulatúan meséli a napját közben lehet,hogy előző nap szanaszét kefélték és a végén a szájába élveztek vagy a melleire.

Tudom,hogy a szex természetes dolog és része az életnek,de nekem ez a dolog egy kicsit furcsa és ellentmondásos.



2016. ápr. 29. 21:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Pff, hogy a ferfiak hanyszor mosnak kezet WC utan?! Az egyetemen es a fovarosi konyvtarban is rendszeresen azzal szembesulok a mosdokban, hogy a lanyok eppen csak par csepp vizet frocskolnek a kezukre, aztan lepnek is ki az ajton... nem ertem, hogy ilyen helyeken, ahova kulturalt emberek jarnak elmeletileg, hogy nem szegyenlik magukat. Undoritoak es nagyon sokan vannak.


De hogy a kerdesre is valaszoljak: en azon vigyorgok neha, hogy szerintem a kornyezetem el sem tudna kepzelni rolam - egy kedves, aranyos, nem tul szep, visszahuzodo es szemuveges - lanyrol, hogy milyen jol sz^pok. :D Talan meg azt is hiszik egyesek pl idegenek, hogy szuz vagyok, mivel fiatalabbnak latszom a koromnal.


23L

2016. ápr. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kérdező: nem gondoltam még ilyenekre, de miattad m,ost már lehet hogy fogok :DD

Amúgy nincs ezzel gond, az lenne baj ha mindenki kis prűd szüzi lenne..

2016. ápr. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

én azon gondolkozok hogy 23 centim van és magányos vagyok

[link]

2016. ápr. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#12 Miért, a te farkad koszos?
2016. ápr. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon szokott ez eszembe jutni, mert az ember velejáröja szerintem ugyanúgy, mint h 2-3naponta szarok, persze azért egy szép csajt leszoktam vetkőztetni gondolatban azért, abba meg nem gondolok bele, h miért nem az én farkam volt benne, a szájában :D peace and love!
2016. máj. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!