Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak! Ezen gondolkozt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ezen gondolkoztatok már? Lehet nagyobb sikeretek lenne a nőknél.

Figyelt kérdés
[link]

#nemszülettemhelyesnekjógenetikával
2016. jan. 6. 22:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
23%
Es kokszot szedek es ebbol elek ez a munkam :)
2016. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%
Éééés a legelső válasz kapásból egy kifogás!
2016. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
38%

Gondolom én, egy ilyen test elérése úgy minimum 4-5 év, 12-13 ezer óra edzés és 6-7 millió forint befektetés.

Drága ár egy pár csajért akiket csak a külsőd érdekli majd. Ennyi erővel már k*rvázni is olcsóbb.

Tudod ezek a férfiak nem a puncihiány miatt akarnak így kinézni szóval rossz motiváció.

2016. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
70%
Lehetsz akármennyire kigyúrva, ha nincs olyan személyiséged, akkor nem fogod sokkal többre vinni.
2016. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
56%
ha fizeted a napi 5x fehérjés, kreatinos, tépkiegeket havi 10-20 ezerért, csirkemelles-rizses-zöldéges zabálásomat, ami hetiszinten kb 5-10 rugó, a kondibérletemet ami havi 10 rugó, vitaminjaimat ami havi 10-12 ezer akkor simán. ja és menj is el melózni helyettem egész nap reggel 7-19 h-ig és legyen energiád utána még edzeni xd
2016. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
7%
Ez a férfi ocsmány a képen.
2016. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

#4 ÉN tudom :D

Ez azoknak szól akik folyamatosan annyit hoznak fel kifogásnak hogy azért nincs csajuk MERT nem izmosak. Mert ők nem tudnak izmosak lenni, mert ők nem annak születtek :D És életük központjává teszik azt hogy párkapcsolatban vannak-e de ezen az egy dolgon se változtatnak ennek érdekében

2016. jan. 6. 22:11
 8/27 anonim ***** válasza:
79%
Ahhoz nem kell pénz hogy otthon saját súllyal eddzen az ember amitől ugyan ennyire nem lesz kidolgozott (bár szerintem erre nincs is igény amúgy) viszont szerezhet egy olyan izomzatot ami még használható is és jól is néz ki. Azt nem mondom hogy nem strapás de nem olyan egetrengetően drága.
2016. jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
76%

Kajak senki nem vágja le, hogy a kép lényege nem az, hogy "legyen ilyen tested", hanem hogy "másnak is nehéz, de neki azért sikerül, mert nem gyárt kifogásokat"?

A kép csak egy random odavágott valami, bármi más lehetne ott.

2016. jan. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
66%
Bármi lehetne a képen, bármilyen cél, kifogásokat gyártani, másokra mutogatni, siránkozni mindig könnyebb, mint megoldásokat keresni és elindulni, és haladni kitartóan valami felé, amit szeretnénk.
2016. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!