Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtem az osztálytársammal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem az osztálytársammal novemerben, és mostanában csak arra tudok gondolni. Mit tegyek, hogy elfelejtsem? Légyszi a kérdésre irjatok.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 30. 16:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nokia 3210-en mentek az sms váltások? Amúgy viccel kívül, szerintem te csak arra kellettél neki, elég egyértelmű.
2016. ápr. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hol és mikor tépheted le róla a ruhát. De komolyan. Ha mondta, csak arra vár, hogy kezdeményezz, akkor mire vársz?

Valószínű kapcsolatot nem akarna veled, de ha minden áron szexelni akarnál vele, szerintem erre van lehetőséged.

vagy te nem így látod?

2016. ápr. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
És utána hogyan tovább? Nem úgy néz rám, mint aki szexelni akarna velem. Valószínű azért, mert nem vagyok épp a legjobb csaj.
2016. ápr. 30. 18:02
 14/25 anonim ***** válasza:

legyen már benned méltóság... már alapból az szégyen, ha fut egy lány a fiú után... de hogy még csak nem is kapcsolat miatt, szimplán a szex miatt... na ez a legalja

keress másik fiút, ha hiányod van.. azt már nem is mondom, hogy keress barátot, mert az nem divat manapság

2016. ápr. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Na épp ez az, amiért nem kezdeményezek. Én csak ki szeretném verni a fejemből. Elfelejteni őt.
2016. ápr. 30. 18:09
 16/25 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova, aztán majd kiderül, hogyan tovább.
2016. ápr. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
De ha elhívnám, ugyanúgy megbántva érezném magam. Inkább ahhoz adjatok tanácsokat, hogy hogyan felejtsem el, és hogy hogyan verjem ki a tudatalattimból.
2016. ápr. 30. 18:14
 18/25 anonim ***** válasza:
úgy, hogy eljársz társaságba és más emberekkel is ismerkedsz. WOW
2016. ápr. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Most is ezt csinálom, ezzel nincs semmi gond, de belül van valami hiba.
2016. ápr. 30. 18:19
 20/25 anonim ***** válasza:

Idő kell hozzá, nem fog úgysem örökké tartani, de ha otthon ülsz, úgy hosszabb lesz.

Például most szombat van, otthon ülsz, kérdéseket írsz ki a srácról, ahelyett hogy kint lennél valami társaságban és felejtenéd őt.

2016. ápr. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!