Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt valakinek anya-lánya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakinek anya-lánya szex, hogy megdugta a barátnője/felesége anyját is? Megtudta-e a lány, és ha megtudta hogy reagálta le?

Figyelt kérdés

#anya-lánya szex #szex az anyóssal
2016. máj. 11. 21:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%
Hármasban nem volt, de anno szexeltem az anyósommal. Özvegy volt, egyszer egyedül aludtam ott nála, és beszélgetés után jött... Megtörtént, nagyon tetszett neki! Közös nagy titkunk maradt, amit sírba vitt. Nekem szép emlék.
2016. okt. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
78%
3-asban nem de egyszer volt, hogy egy barátnőm nővérével is lefeküdtem
2016. okt. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is megvolt egyszer az anyósom. Mi is őrizzük a nagy titkunk, és nem ismétlődött meg. Bár néha ábrándozok róla.
2016. okt. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
barátnőm anyját (42)
2016. nov. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!