Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges e az együttélés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges e az együttélés hosszútávon, ha a szexuális vágyak teljesen különböznek?

Figyelt kérdés
Huszonéves fiatalok vagyunk, 1,5 éve együtt, és néhány héten belül összeköltözünk. Mostanában tűnt fel mind a kettőnknek, hogy teljesen mást várunk a másiktól szexuáis téren. Én vagyok a fiú, nekem vannak vágyaim, kívánságaim, amik egyáltalán nem durvák, azonban ő teljesen elzárkózik . Megbeszéltük, és ő is elmondta, hogy tudja hogy 10ből 9 lánynak ez semmiség, ő viszont nem szeretné megcsinálni, sőt teljesen elzárkózik ezektől. Nekem ő az első lány akivel lefeküdtem, azonban neki nem én vagyok az első, és mégis ő a konzervatívabb felfogású. Így hosszabb távon lehet esélye egy normális kapcsolatnak?
2016. máj. 12. 11:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehetséges...
2016. máj. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ennek se rövid, se hosszú távon semmi értelme. Mégis mik azok a dolgok?
2016. máj. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Éltem ilyen kapcsolatban, az alapján mondom, hogy lehet így élni hosszú távon, csak nem érdemes.

Én voltam a nő kapcsolatban, teljesen eltérő szexuális igényekkel (mind mennyiségben, mind minőségben). Az összeköltözés után a helyzet csak tovább romlott, jött a belekényelmesedés, a fásultság. Nekem rosszul esett, ha az igényeim rendre elutasításra találtak, és a sok visszautasítás miatt egyszerűen leszoktam a kezdeményezésről. A másik fél meg a saját minimális igényszintje miatt amúgy sem kezdeményezett. Ez oda vezetett, hogy teljesen megszűnt köztünk minden intimitás, és ha nagy ritkán volt is szex, nem élveztem, hanem folyamatosan az járt a fejemben, hogy ez sincs, az sincs...

A folyamatos hiányérzet miatt állandóan frusztrált voltam, és ez a kapcsolat többi (szexen kívüli) részére is kihatott. Mindennapossá váltak a veszekedések, apróságokon. A kielégületlenség miatt állandóan feszült és ingerült voltam. Az önértékelésem sokat romlott, hiszen állandóan azt éltem át, hogy nem kellek a szeretett személynek.


Sajnos elég sokáig maradtam benne. Utána évekig jártam terápiára, hogy feldolgozzam a kapcsolatban felgyülemlett problémákat (nyilván csak az egyik tényező volt a szex, de fontos tényező volt).

Azóta már szerencsére megtapasztaltam, hogy mennyivel másabb a kapcsolat olyasvalakivel, akivel egyezik a szexuális igényszintünk. Utólag már bánom, hogy annyi évet pazaroltam valakire, akivel csak kínlódtam.

2016. máj. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha hiánynak éled meg, hogy valamire nem hajlandó, akkor hamar konfliktusok várhatók vagy megcsalod....
2016. máj. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sima szopást se vállal,csak a punciba dugást???
2016. máj. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

# 5: szerintem ha neked ez jelenti a szexuális kultúrát és igényszintet, akkor inkább a tini kapcsolatok kategóriában lenne a helyed... A szexuális preferenciák is igényszintek ennél jóval tágabb körben mozognak. A "punciba dugást" is lehet ezerféle módon űzni, és az is frusztráló, ha az egyik fél csak egy pózban hajlandó, ha fekszik, mint egy darab fa...


Nálunk az volt a gond, hogy az exemnek nulla fantáziája volt. Nem orális szex léte, vagy hiánya okozta a problémát, hanem hogy az ő szexkultúrája megállt az egy pózban szeretkezünk, 5 perc alatt letudjuk kategóriánál.

Ehhez képest én igénylem a folyamatosan szexuális játszadozást, verbálisan is, tehát közös fantáziálás, új pózok, szerepjátékok, segédeszközök, különleges helyszínek és szituációk, és tökmindegy, hogy az orális, vagy vaginális szex. A körülményeken van a hangsúly és nem a szex módján. Na meg a mennyiségbeli igényekben is szakadéknyi különbség volt köztünk.

2016. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Bocsika "10ből 9 lánynak ez semmiség, ő viszont nem szeretné megcsinálni",de ebőől csak arra tudok következtetni,hogy a fszba beleül,de bekapni már szeretné,és nem arra,hogy fekszik,mint egy fadarab.
2016. máj. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne lehetseges.

Attol fugg miben vagy hajlando kompromisszumot kotni. A normalis lany nagyon ritka, nagyon nagy gaz van a legtobb mai lany fejeben. Gyakorlatilag nullak minden szempontbol.


Ha most talaltal egy olyat aki lelkileg rendben van de masok az igenyeitek, lecserelned egy olyanra aki valoszinuleg teljesen bolond de jobban kielegit?


Perverz not minden sarkon talalsz, de csak 1000bol 1 normalis.

2016. máj. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
volt olyan barátnőm, aki megfogni sem akarta, szopni végképp, soha, szeretkezés is csak misszionáriusban, illetve kb. heti egyszer kutyapózban. Pedig elég jó csaj volt, és mennyiségben volt is igénye a szexre, minden este együtt voltunk, s volt hogy reggel is. De csak gumival, csak punciba, csak misszionáriusban. Szerinted hány hónap után borult a bili? Nem sok...
2016. máj. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A, boldogtalan leszel egész életedre amíg vele vagy


B, megcsalod majd hogy hozzájuss ahhoz, amire vágysz


C, szakítasz a jövőben, mert ezt nem fogod bírni

2016. máj. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!