Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire nehéz egy magamfajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sidd kérdése:

Ennyire nehéz egy magamfajta férfival? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Kezdeményező, nyitott,érdeklődő, odaadó, kompromisszumképes,hűséges, őszinte,megbizható, házias, szorgalmas és hosszú távra tervező vagyok.

Ellenben érzékeny, ragaszkodó, néha eltúlzok apróbb dolgokat, túl őszinte,szinte naiv, optimista, esetenként logikátlan érzelmi vágyak törnek rám.


Szeretnék együtt lakni, közös döntéseket hozni, minden nap kimutatni a szeretetem, és ugyan ezt megkapni a másiktól. Én legyek neki a világ miközben nekem is Ő jelenti a világot. Magasak az elvárásaim ?

27/F



#együttélés #elvárás #jó és rossz tulajdonság
2016. márc. 18. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Férfiként ezzel imádni fognak a lányok... én lány vagyok, ugyanilyen tulajdonságokkal, de a fiúkat ez sokszor taszítja, veszélyben érzik a szabadságukat.


Szóval lányból se olyat keress, aki szeret önálló lenni.

2016. márc. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

"Én legyek neki a világ miközben nekem is Ő jelenti a világot."

Ez nagyon nagyfokú függésre vall, ami a kezdeti rózsaszín ködös időszakban még akár vonzó is lehet, de hosszú távon igencsak terhes.

2016. márc. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fene tudja. Csajok mindig azt mondogatják, hogy ilyen pasi kellene nekik, de a valóságban a legtöbb esetben unalmasnak tartják az ilyeneket, és elmennek egy "rossz fiúval"...
2016. márc. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Én legyek neki a világ miközben nekem is Ő jelenti a világot." - Ez vagy megvan két ember között, és akkor minden működik, vagy nincs, és akkor az egyik fél túlságosan függ a másiktól.


"túl őszinte" - pontosabban?

"esetenként logikátlan érzelmi vágyak törnek rám" - pontosabban?

"néha eltúlzok apróbb dolgokat" - mondanál pár példát, ami már megtörtént?

2016. márc. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen vagyok, csak nem vagyok kezdeményező(de dolgozom rajta) , és azt sem várom el hogy a nőnek én legyek a világ közepe. Ez amolyan tini gondolkodásmód szerintem. Nem csak szerelemből áll az élet, mellette rengeteg fontos dolog van. Igaz én már 33 vagyok lehet ezt már a kor hozza...

Ami az én tapasztalatom hogy kevés lány az akinek az ilyen pasik kellenek kapcsolatra. Sokkal érdekesebbek nekik a bunkó pasik valamiért, ez tény.

De van olyan nő akinek ilyen pasi kell csak kevés, és nehéz megtalálni. (ezen már elgondolkoztam néha, talán nekünk vannak magas igényeink)

2016. márc. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#3 - Izgalmasnak tartom magam, mert szeretek minden hétvégén csinálni valami programot. Élményekre nem sajnálom a pénzt, energiát és az időt. Kreativ ötletekkel vagyok tele. Nem érzem azt,hogy ez unalmas. + Még tudok irányitó személy is lenni,amikor kell.
2016. márc. 18. 13:10
 7/11 anonim ***** válasza:

Jó tulajdonságok amiket leírtál amúgy. A régi világban ere vágytak az emberek.

De én soknak érezném,én szeretem a szabadságot is. Kicsit olyan mintha teljesen ki akarnád sajátitani a másikat.

Nem kaphatsz meg teljesen senkit,az emberek nem tárgyak. Attol h van egy rendes,szerető párja valakinek még nem a másik lessz a világ közepe.

2016. márc. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#4 :

"túl őszinte" - Mindent elmondok,ami csak velem vagy velünk kapcsolatos. Nincs mögöttem 1 apró titokszemcse sem.

"esetenként logikátlan érzelmi vágyak törnek rám" - indokolatlanul szeretet-ölelés-puszi-csók vágy !

"néha eltúlzok apróbb dolgokat" - ez hosszú story lenne, vegyünk inkább úgy,hogy sértettnek érzem ugyan magam, de kicsit erősebben, jobban mint kéne.

2016. márc. 18. 13:22
 9/11 anonim ***** válasza:

Sidd :D


[link]

2016. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem ezek jó dolgok kérdező
2016. márc. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!