Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, hogy leküzdhessem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy leküzdhessem az irigységem a barátnőm külseje iránt?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, a barátnőm szintén. 18-ik szülinapjára ajándékul szilikon cicit kapott a szüleitől. A mellei most tökéletesek és jóval nagyobbak meg formásabbak mint az enyém.


Ebből kifolyólag sokkal nagyobb figyelmet kap a pasiktól. Ha ketten vagyunk, jóformán észre sem vesznek, csak őt helyezik a középpontba.


Mégis mit tehetnék? Szeretném, ha hozzám is úgy vonzódnának a férfiak.



2016. máj. 12. 21:50
1 2
 11/15 Scav ***** válasza:

Nekem pl. a kis cicik jönnek be, esetleg a közepes. A nagy semmiképp. Az összkép a lényeg. Vékony nőket szeretem, oda meg nem illik a nagy mell. Egy ismerősömnek lett szilikon, neki jól megcsinálták, nem is kért nagyokat. Fogásra is jó volt (megengedte, vagyunk annyira jóban) de azóta még fogyott is kicsit, mániája a testsúly, de nem edzéssel, csak fogyózással. Hát azóta már nem illik annyira hozzá.

Inkább maradt volna eredeti, kicsi. Csak a munkája miatt (diszkókban táncol, néha topless) kellett.

Ok, megnézem, de nem ilyen pár kell nekem. Nagyon sokan a kis ciciket szeretik, nagyon sok embernek meg nem is számít a mellméret. A nagyon felszínes emberek mennek a mell látványára. Ne engedj ennek az érzésnek. Aki igazán akar, az szeretni fogja a "kicsiket" vagy nem is az lesz a fontos, akkor meg azért fogja szeretni. Egy rendes férfinél már az izgató, ha a (bármekkora) mell bimbóit izgatja nyelvvel, ujjal és látja, hogy erre izgulsz. Inkább erre hajts rá. Mert sok nőnek érzéketlen. Vagyis azt hiszi, mert nem használta. Maszi közben/előtt izgatni a bimbiket kell, mert megtanulja az agy, hogy az jó. És utána már a férfitól is élvezni fogod, erogénzónává válik. És innentől kezdve csak az számít, hogy viseled őket. A legkisebb melleket is lehet úgy viselni, mint a világ legjobb melleit. És a szexnél amikor a férfi hozzá ér és látja, mit vált ki belőled, az őt is izgalommal tölti el. Ennyi a titok.


Ha nem hiszel nekem, nézz szét a világban. Google a barátod. Keira Knightley színésznő megvan? Vagy Nichole Kidman? Kate Beckinsale? Naomi Watts? Stb? Mind kis mellű, mégis szexistennők. Imádják őket.

2016. máj. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Legyél jobb nála.
2016. máj. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Egy 18 éves srác nem tervez még hosszú távra!

Nyilván egy mutatós nőt mindenki meg akar dönteni, ezen nem kell csodálkozni.

Elég idióta szülei lehetnek a barátnődnek, ha 18 éve korára műcsöcsöket ragasztottak rá:) Ha nem vettek mellé egy vagon óvszert és tablettát, akkor egy éven belül kocsit is vehetnek a lányuknak: babakocsit...

Ne görcsölj: a hülyeséggel nem kell versenyezni!

2016. máj. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ez gáz
2016. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
64%

"18-ik szülinapjára ajándékul szilikon cicit kapott a szüleitől."


Ez most komoly?

2016. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!