Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan győzzem le az irigysége...

Hogyan győzzem le az irigységem és a gyűlöletem?

Figyelt kérdés
Rettenetesen irigylem az unokatestvérem,aki eddig a legjobb barátnőm is volt. Egy évvel idősebb nálam,és már kiskorunk óta ő aratja az összes sikert. Imádják az emberek,minden fiú szerelmes belé, az is aki nekem tetszik. Tele van barátokkal, az új osztálytársával legjobb barátnők lettek, új emberekkel lóg akik folyton megváltoztatják és befolyásolják. Mostmár nem is találjuk a közös hangot. Rajta kívül nincsenek igazi barátaim, vagyis mostmár ő sincs. Jövőre egy iskolába fogunk járni, ahol mindenki imádja,én pedig nagyon magányos leszek. Irigy vagyok rá, de neki ez eszébe se jut, nem észrevehető rajtam, mint ahogy az se hogy kezdem meggyűlölni. Én senkinek nem kellek, senki nem akar velem barátkozni és nem tetszem senkinek, pedig pozitív vagyok és mindig nevetek jókedvű vagyok, de most úgyérzem végképp nincs semmim. Az unokatestvérem ő tökéletes (a hibáival együtt válik azzá) és ezzel folyton szembesülök. Lassan kikészülök. Rájöttem hogy hiába győzöm le a szomorúságot és állok hozzá jól a dolgokhoz, az életem mindenhogy egy nagy 0 lesz.
2016. febr. 6. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Antiszociális lány vagy? Vagy miért nem fogsz tudni barátkozni? Hány éves vagy?
2016. febr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy segítsen neked olyanná válni mint ő.
2016. febr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozz: [link]


Sok segítséget fogsz találni!

2016. febr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
77%
Szia! :) Én is ilyen voltam ennyi idősen, én fiú vagyok, nekem a legjobb barátom volt ilyen. Ő könnyen ismerkedett, ötezer ismerőse volt, én meg senkit nem érdekeltem. Nagyjából ez nem nagyon változott most sem, de megtanultam ezt elfogadni, és megismerkedtem néhány emberrel akivel jóban vagyok, lett barátnőm, szóval ez elmúlik később ne félj :)
2016. febr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Járj el az uncsitesóddal szórakozni, sportolj, ismerkedj emberekkel, ez segít valamennyire.

Amúgy velem is szinte teljesen ez van, csak fiúban. :D

Nekem is van egy szupernépszerű unokatesóm, akit imádnak az emberek, engem pedig kb. le se sz@rnak.

2016. febr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Javaslom, ne akarj senkire hasonlítani, add önmagad de lassan rá kell jönnöd, milyen tulajdonságaidon kell változtatni. Azt olvastam, a legbelső énünk, vagyis a karakterünk nem változik egész életünk során,vagyis a változásunk csak hosszú kitartó "munka" eredménye lehet. De ne állítsd Magad olyan feladatok/változások elé sem, ami nem túl sikeres, mert akkor egyrészt stresszes lesz az életed, másrészt tele leszel kudarcélménnyel. Biztosan Neked is vannak komoly értékeid, ami a társaid szemében jelent valamit. Ezeken kell csiszolnod, fejlesztened. Ez a Te életed, Neked kell megküzdeni vele. Tudom, a gyerekközösség kegyetlen, de meg fogod oldani, higgyél Magadban!!!!!!
2016. febr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tanulj meg karizmatikus lenni...
2016. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!