Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az normális hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális hogy a barátnőm ki akar küldeni mosakodni szex előtt?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem vagyok büdös és higieniátlan, ha 2 órája zuhanyoztam és konkrétan még pisilni sem pisiltem, akkor is azt mondja, hogy ez így nem higienikus.


Kimentem a fürdőbe legutóbb, megmosakodtam ahogy kérte, aztán vissza se mentem a szobába, mert elment a kedvem.


Nyugtassatok meg hogy csak a barátnőm ilyen "bolond" és ez nem általános?


Most őszintén, ott vagyunk az ágyon nézünk egy filmet, elkezdünk csókolózni, meg ilyenek, elönt a vágy meg az hogy na most akkor legyen valami és mikor már tényleg ott vagyok hogy na most ebből dugás lesz, akkor azt mondja, hogy mosakodjak meg... mire kiérek és vissza, addigra nem hiszem hogy létezik olyan ember, férfi, akinek még marad vágya arra hogy dugjon.


2 kérdésem lenne, ez normális, vagy csak ő neki gurult el a gyógyszere? Illetve ha ez mégis normális, akkor gondolom ez arra utal hogy a szexuális életünk nagyon az ellentéte a másikénak, szóval össze se passzolunk szexuális értelemben ugye?


A kérdést azért írtam ki, mert 99%-ra biztos vagyok benne hogy ennek itt vége, közel 1 év után, eddig tűrtem, meg általában úgy szexeltünk hogy fürdés után, de pont ez miatt én egyáltalán nem élvezem a vele való szexet. Csak arra vagyok inkább kíváncsi, hogy vele van gond, vagy csak szöges ellentétei vagyunk egymásnak?


2016. máj. 13. 18:42
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

Érdekes de azért a punci sokkal illatosabb tud lenni, mégis én sokszor nyaltam ki úgy, hogy elkaptam és nekiestem hirtelen. egyszer nem mondta hogy várj, kimegyek mosakodni, mert sosem volt rá szükség. Én 2 nap után is kinyalnám, mert szeretem őt sajnos.


Nem undorodok tőle egyáltalán. Ő meg állandóan undorodik tőlem. Azért a pisilés is olyan hogy a puncit meg is kell törölni ugye utána nekünk meg lecsöpög róla normálisan, sosincs "pisiszagom". Bezzeg mikro őt kinyalom úgy hogy pisilt többször is, de nem tusolt még, az úgy jó.. érted. De fordítva.


Nem az a gond hogy elvárja ezt hébe-hóba, hanem hogy állandóan. Egyszer nincs olyan hogy legalább félretenné ezt és mondjuk orállal kelltene. Vagy hogy spontán leszopna.

2016. máj. 13. 19:37
 12/42 anonim ***** válasza:
28%

Jézusom. Ja hogy ez a papucsságról meg a cikiségről szól valójában. Hány éves vagy mégis hogy a haverok előtt menő akarsz lenni? 16?

Szerintem meg se érdemled hogy szexelhess. Jobban jár a csaj is ha szakítotok.

2016. máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

Egy hete én utasítom vissza szexet így. 25 vagyok.


Nem menőség kérdése, csak amikor hallom hogy a haverom modnja hogy tökjó napja van jól is indult, mert asszony úgy kelltette mindig előjön bennem a kép hogy hát az én nőmtől ilyet várhatnék... előbb esne piros hó, mintsem ő ilyet tegyen.


Már írtam hogy szakítani fogok vele, borzalmas kapcsolat ez így. Le akarom leghamarabb zárni vele, meg elfelejteni még csak a tudatot is hogy szexeltem vele egyszer az életben. Nem is fogok vele többször szexelni, 1 hete nem szexeltünk és már nem is fogunk.


Azért vicces az, hogy a világ egyik legperverzebb és szexmániásabb pasija vagyok, mégis inkább kihagyom őt, mert szar vele a szex így.

2016. máj. 13. 19:40
 14/42 anonim ***** válasza:
27%
Akkor hagyd, mi a kérdés? Javasoltam törlőkendőt vagy felkelt, kikísér a mosdóba... majd lefürdesz ő addig maszturbál neked. Abban semmi perverz nincs, amit eddig írtál..
2016. máj. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

A szakítás az szinte biztos volt, a kérdés az ott volt a kérdésben hogy ez normális, vagy csak ellentétek vagyunk.


Többen adtak igazat nekem mint ahányan ellenkeztek, csak szimplán nem akarták ide kiírni gondolom én, látván mennyien nem nekem adnak itt igazat. De örülök a privátoknak is meg az itt leírt véleményeknek is...


Annak is hogy van aki ezt így tudja csinálni és nem töri össze a kapcsolatukat úgy, mint a mienkét, viszont én sajnos nem az a típusú pasi vagyok. Én független hogy fülig szerelmes voltam a barátnőmbe, ami ezáltal kialudt ezt nem tudom elviselni. Megpróbáltam, adtam egy évet kettőnknek csak mert szeretem, de már régen 1-2 hónapja le kellett volna ezt zárni.


Szeretem, imádom, tök jól elvagyunk, de manapság már mindenért veszekszünk, mert ugye a szexuális életünk a kukában hever, szex nélkül meg nincs egészséges párkapcsolat. Szóval ha a szexet leszámítjuk álomcsaj, viszont így már megvan mérgezve ez az egész. Mondjuk azt mindig tudtam hogy olyan hogy "tökéletes" nem létezik, mert mindig lesz valami ami egy fekete folt.


Én egész máshogy állok hozzá, mint ő hozzám, vagyis a kérdésre ez a válasz, létezik ilyen nő, nem csak ő ilyen, viszont arra is választ kaptam, hogy a pasik többsége akik itt írtak, szintúgy nem tűrnék ezt el.


De azért köszönöm a válaszokat.

2016. máj. 13. 20:00
 16/42 anonim ***** válasza:
64%
Tudod mit keltsd úgy a nődet h kiküldöd a fürdőbe h mosdjon meg te meg tegyél úgy mintha mosdanál... Aztán dugjatok és utána közöld vele h na belehaltál h anélkül dugtunk h megmosdottam volna... Legyél vele aljas egy kicsit... Megérdemli a hibbant nőszemély... 19/L
2016. máj. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
74%

Én igazat adok a kerdezőnek.


22L

2016. máj. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
80%
Ja és még annyit h én nő vagyok mégsem tudom megérteni a csajod... Én sem tűrném el nemcsak a pasik... #16
2016. máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menjetek el ketten orvoshoz ahol megkérdezitek arról, hogy ez nagyon szükséges-e szerinte meg ő mit javasol. En is kinyalom Pisi utan is a paromat, mert imadom es nekem ez nem rossz, bajom nem volt meg belole. De akkor mondd neki, hogy ne legyen oral reszerol, ne szopjon le,csak huzzatok gumit es durr bele. Meg hozdd fel neki, hogy ez igy nem jo es ha nemvaltozik akkor szamodra ennyi. Lehet atgondolja, ha szeret akkor meg talal megoldast! Ez mindig ket emberen mulik! Raadasul abbol, hogy ideirtal azt merem kovetkeztetni, hogy a kommunikacio sem a legnagyobb erossegetek...

Mondd el neki, hogy mi a te bajod es mit szeretnel ha valtozna(random szex, stb...) es adj neki egy kis idot, hatha...:-)

Szerintem varj meg vele, adj neki kis idot, de ma vagy max holnap beszeljetek meg ezeket! Gondolom egyutt eltek, miota? Miota van a parkapcs?:-)

20/F

(En pl alapbol kerem a paromat, hogy ne szopjon, en pl nem szeretem a szopast, akar milyen jo is benne!:-))

(A szőrös termeszetes puncit annal inkabb szeretem nyalni, es odavagyok erte!)

:-P

2016. máj. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
99%-ra biztos vagy benne hogy ennek itt vége. akkor kire vársz??
2016. máj. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!