Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az normális hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális hogy a barátnőm ki akar küldeni mosakodni szex előtt?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem vagyok büdös és higieniátlan, ha 2 órája zuhanyoztam és konkrétan még pisilni sem pisiltem, akkor is azt mondja, hogy ez így nem higienikus.


Kimentem a fürdőbe legutóbb, megmosakodtam ahogy kérte, aztán vissza se mentem a szobába, mert elment a kedvem.


Nyugtassatok meg hogy csak a barátnőm ilyen "bolond" és ez nem általános?


Most őszintén, ott vagyunk az ágyon nézünk egy filmet, elkezdünk csókolózni, meg ilyenek, elönt a vágy meg az hogy na most akkor legyen valami és mikor már tényleg ott vagyok hogy na most ebből dugás lesz, akkor azt mondja, hogy mosakodjak meg... mire kiérek és vissza, addigra nem hiszem hogy létezik olyan ember, férfi, akinek még marad vágya arra hogy dugjon.


2 kérdésem lenne, ez normális, vagy csak ő neki gurult el a gyógyszere? Illetve ha ez mégis normális, akkor gondolom ez arra utal hogy a szexuális életünk nagyon az ellentéte a másikénak, szóval össze se passzolunk szexuális értelemben ugye?


A kérdést azért írtam ki, mert 99%-ra biztos vagyok benne hogy ennek itt vége, közel 1 év után, eddig tűrtem, meg általában úgy szexeltünk hogy fürdés után, de pont ez miatt én egyáltalán nem élvezem a vele való szexet. Csak arra vagyok inkább kíváncsi, hogy vele van gond, vagy csak szöges ellentétei vagyunk egymásnak?


2016. máj. 13. 18:42
1 2 3 4 5
 21/42 anonim válasza:
66%

Én is igazat adok a kérdezőnek, főleg úgy, hogy ő soha nem állítja le a kérdezőt és rohan ki mosdóba mosakodni, de fordítva persze kötelező...

26/N

2016. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
59%
Es Raadasnak kuldd el te is furdeni...ezekkel az indokokkal..;-)
2016. máj. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

senkire, ott van a kérdésben hogy minden, nem is ez volt a kérdés hogy "hogyan lehetne megjavítani" vagy hogy "szakítsak-e vagy sem", szimplán az hogy létezik-e ilyen nő.


Erre meg már kaptam választ... nem is értem hogy mit írsz, ha nem olvasod el a kérdést... mindenáron szakítunk ezen nem fog változtatni egyik hozzászólás sem, mivel ezzel hogy állandóan ezt csinálta és kiszerettem belőle. Nem is akarok vele már szexelni.


Csak mielőtt szakítanék vele, akartam tudni hogy ez mennyire normális.

2016. máj. 13. 20:20
 24/42 anonim ***** válasza:
71%
Bezzeg neki azért jol esett, hogy kinyalassal keltetted, az nem baj, ha forditva van akkor mar igen...furcsa baratnod van az tuti:-)
2016. máj. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
38%

Lehet hogy az ő farka szagosabb, mint a lány puncija és a lányt zavarja. Ha minden renden más téren akkor nehéz kimenni 2percre megmosni vagy törlőkendőt használni? Ez 2 perc kb, annyi, mint amikor megéred a barátnődet, hogy vegyen fel combfixet vagy másik fehérneműt.


N.

2016. máj. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

Engem igenis felcsesz, mert ha filmezünk és megkívánom őt, akkor ott helyben fogamzás gátló miatt gumi nélkül akarok szexelni vele úgy, hogy nem kell 1 percre sem megszakítani az egészet, mert az már nem olyan.


Én megértem őt, de ha kimegyek megmosakodni, azon mi nem érthető, hogy elmegy a kedvem??? Tényleg nem fogom fel, ezt leírtam már 4x és nem értik...


Ha előveszi a törlőkendőt azzal is hasonlóan elmegy a kedvem. De mindegy én elolvasok max a válaszokat majd holnap ami jön még, de ilyen tanácsok nem kellenek nem is kértem tanácsokat, csak véleményeket. Abból meg jött vegyesen, de szerencsére többen írtak pozitívat összességében, szóval valamelyest megkönnyebbültem hogy nem csak szerintem vannak itt gondok.

2016. máj. 13. 20:27
 27/42 anonim ***** válasza:
67%

###25


De nem érted meg, hogy a csávónak ez illúzió romboló? Nekem is az lenne. Ha egyszer kanos és be van indulva, ez a "menj ki mert nem akarok veled büdösen szexelni" (miközben nem is büdös) finoman kifejezve, lelankasztja a farkát. Nekem nincs farkam, de az én kedvem vagy szexuális étvágyam is csökkene, ha nekem MINDIG ezt mondanák bárhol vagyunk, bármelyik percben vagy pillanatban akarnék szexelni.

De persze minden ember más.

2016. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
0%

Véleményt írtam. A törlőkendővel mi a gond? Akkor mondom, kompromisszum... Fogd meg a barátnődet, vidd ki a fürdőbe és ő leszop a víz alatt. Majd folytatjátok ott vagy bementek a szobába.



De azt a részét nem értem, hogy ha ő ragaszkodik a mosdáshoz és neked a törlőkendő is gond akkor hogyan oldjátok meg kint? Pl. kocsiban, wellness, repülőn?


N.

2016. máj. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

Úgy mint ahogy a haverom is megoldotta. Ők sokat szexelnek idegen helyen és egyszerűen reggel-este zuhany közben pedig semmi... egyik félnek sincs vele problémája.


Hozzám is egy olyan nő illik, aki figyel a higieniára, de nem küld el szex előtt mosakodni. És ha kicsit "illatos", akkor is leszop, mint ahogy én is kinyalom a barátnőm ha pisil ha nem. Azért ha rólam lekerül a boxer, én nem érzek szagot, akár ülök akár nem, mivel mint írtam sokat tisztálkodok.


Ha róla lekerül a bugyi, akkor egyből érezhető a punciszag. Mégsem érdekel. Ez itt a gond tudod. Másrészt pedig előző kapcsolataimban sem volt ilyen gond, étteremben a mosdóban bementünk a WC-fülkébe, elővette és leszopott. Meg ő amúgy se szerette ha frissen mosott volt a farkam, mert az olyan semmilyen.


Én se szeretem ha frissen mosott puncit kell nyalnom. Legalább egy fél-1 óra teljen el.

2016. máj. 13. 20:37
 30/42 anonim ***** válasza:
28: A válasz: Nem hagyják el a hálót..:DD
2016. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!