Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az normális hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális hogy a barátnőm ki akar küldeni mosakodni szex előtt?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem vagyok büdös és higieniátlan, ha 2 órája zuhanyoztam és konkrétan még pisilni sem pisiltem, akkor is azt mondja, hogy ez így nem higienikus.


Kimentem a fürdőbe legutóbb, megmosakodtam ahogy kérte, aztán vissza se mentem a szobába, mert elment a kedvem.


Nyugtassatok meg hogy csak a barátnőm ilyen "bolond" és ez nem általános?


Most őszintén, ott vagyunk az ágyon nézünk egy filmet, elkezdünk csókolózni, meg ilyenek, elönt a vágy meg az hogy na most akkor legyen valami és mikor már tényleg ott vagyok hogy na most ebből dugás lesz, akkor azt mondja, hogy mosakodjak meg... mire kiérek és vissza, addigra nem hiszem hogy létezik olyan ember, férfi, akinek még marad vágya arra hogy dugjon.


2 kérdésem lenne, ez normális, vagy csak ő neki gurult el a gyógyszere? Illetve ha ez mégis normális, akkor gondolom ez arra utal hogy a szexuális életünk nagyon az ellentéte a másikénak, szóval össze se passzolunk szexuális értelemben ugye?


A kérdést azért írtam ki, mert 99%-ra biztos vagyok benne hogy ennek itt vége, közel 1 év után, eddig tűrtem, meg általában úgy szexeltünk hogy fürdés után, de pont ez miatt én egyáltalán nem élvezem a vele való szexet. Csak arra vagyok inkább kíváncsi, hogy vele van gond, vagy csak szöges ellentétei vagyunk egymásnak?


2016. máj. 13. 18:42
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Egy jót mosolyogtam az egészen :)
2016. szept. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ilyen hülye pitsat összeszedni? Én biztos nem mondanám egy nőnek se ahogy az ágyon fekszik, menj zuhanyozni mert szex lesz, ne vicceljünk már! Fóbiás hülye pitsa, hát nem a híd alól keltél ki mint a csövesek!
2017. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!