Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az normális hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális hogy a barátnőm ki akar küldeni mosakodni szex előtt?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem vagyok büdös és higieniátlan, ha 2 órája zuhanyoztam és konkrétan még pisilni sem pisiltem, akkor is azt mondja, hogy ez így nem higienikus.


Kimentem a fürdőbe legutóbb, megmosakodtam ahogy kérte, aztán vissza se mentem a szobába, mert elment a kedvem.


Nyugtassatok meg hogy csak a barátnőm ilyen "bolond" és ez nem általános?


Most őszintén, ott vagyunk az ágyon nézünk egy filmet, elkezdünk csókolózni, meg ilyenek, elönt a vágy meg az hogy na most akkor legyen valami és mikor már tényleg ott vagyok hogy na most ebből dugás lesz, akkor azt mondja, hogy mosakodjak meg... mire kiérek és vissza, addigra nem hiszem hogy létezik olyan ember, férfi, akinek még marad vágya arra hogy dugjon.


2 kérdésem lenne, ez normális, vagy csak ő neki gurult el a gyógyszere? Illetve ha ez mégis normális, akkor gondolom ez arra utal hogy a szexuális életünk nagyon az ellentéte a másikénak, szóval össze se passzolunk szexuális értelemben ugye?


A kérdést azért írtam ki, mert 99%-ra biztos vagyok benne hogy ennek itt vége, közel 1 év után, eddig tűrtem, meg általában úgy szexeltünk hogy fürdés után, de pont ez miatt én egyáltalán nem élvezem a vele való szexet. Csak arra vagyok inkább kíváncsi, hogy vele van gond, vagy csak szöges ellentétei vagyunk egymásnak?


2016. máj. 13. 18:42
1 2 3 4 5
 31/42 icu75 ***** válasza:
62%

Kedves kérdező! Véleményem szerint amit a barátnőd művel az nem normális! Ha egy pár szerelemből van együtt(az alapvető higiénia megvan)akkor mindkét fél imádja a másik fél illatát és ízét. Ez a normális!

/Alapvető higiénia:napi3x fogmosás,1-2zuhanyzás,wc után és ha piszkos kézmosás,nagywc után popsimosás is. /

2016. máj. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
65%

Bár írták 150-en én is azt tanácsolom Neked hogy ne félj szakítani, mert 1 a millióhoz h megint egy ilyen lányt/nőt fogj ki mint ő.... Hidd el, ilyen tényleg 500 lányból 1-nél van, de lehet keveset mondtam.



25/F

2016. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
36%
Tényleg akkora kompromisszum megmosni vagy megtörölni?
2016. máj. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

Nem félek szakítani, csak azért szeretem őt. Igazából attól félek hogy hogy tálaljam neki a dolgot. Meg hogy mikor...


Utolsó, olvasd már el kérlek az összes üzenetet, mielőtt ilyet kérdezel... nem hiszem el hogy irkálsz te is, de nem olvasol!


Azért annak örülök hogy a nagy-többség támogat, így már könnyebb a dolgom, meg a lelkiismeretem :)

2016. máj. 13. 21:57
 35/42 anonim ***** válasza:
32%
Én se turnem ezt el
2016. máj. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
37%

Elolvastam mindent és akkor is gáz. Neked gáz ha 8 óra alvás után megtörölnéd?


Szakíts vele azonnal, szia, nem jó a szex, minden jót. Ennyire egyszerű.


N.

2016. máj. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
91%

Ezt elmondtad már neki őszintén? Ha neked ő "álomlány" akkor őszintén el kellene mondanod hogy mennyire zavar ez téged, ugyanígy ahogy itt leírtad. Én a helyedben szépen "megszivatnám" úgy hogy jól felizgatod mész egyre lejjebb a száddal és a hasa alatt megszólalsz hogy gyorsan fürödjön le és utána folytatod :D ha néz rád értetlenül akkor elmeséled neki hogy ő is ezt szokta tőled kérni...

24/N

2016. máj. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

N

E


F

U

R

D

J

E


L

E


Egyebkent, ha a nagy szerelmed, akkor miert nem beszeltek errol. A kapcsoalt arrol szol, hogy figyeltek egymasra. Biztos talaltok erre megoldast. Egyebkent, az enyem ennek pont az ellenkezoje. Bar nekem nincs is bajom. Hazasodunk.

2016. máj. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

Én elolvastam mindent. Egyrészt abban igazad van, hogy nagyon illúzióromboló, hogy minden alkalommal kiküld gyorsan mosakodni, és ő meg nem megy, holott megfürödtél valamivel előtte.

Viszont a lány részéről meg annyit, hogy én is szeretem ha frissen mosdott a párom, mert azért a férfi nemi szervnek kicsit erőteljesebb, szúrósabb "illata" van. Pláne ha az illető sok húst eszik vagy dohányzik...

2016. máj. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

szerintem a puncinak van intenzívebb illata, másrészt pedig ha nincs is így akkor is érvényesül az hogy én nem szeretem ha frissen fürdött, illetve szó nélkül kinyalom.


mivel fordítva ez nincs így, ezért vagy nem szeret, vagy undorodik tőlem. érdekes hogy minden barátnőm képes volt erre, kivéve ő, meg a haverom barátnői sem folglakoznak ilyenekkel. Nem azt mondom hogy imádnia kellene ha nem frissen mosott, csak megtennie tudod...


itt arról van szó, hogy ebben a párkapcsolatban csak én mutatom ki azt, hogy mennyire is nem irritál a másik, sőt, nincs olyan része, viselkedése ami kiábrándító lenne számomra vagy undorító... fordítva viszont nem. Én napi 2x zuhanyzom vagy 3x, nekem nincs se szúrós, se intenzív farok szagom. Tudom hogy mikor van mert régen volt olyan időszakom hogy ritkábban fürödtem, és igen, de ez ma már nincs így. Vagyis ez kifogás és csak bizonyos jelek arra hogy itt nem müködik valami... nem pedig elvárás, mert ez nem lehet elvárás egy normális higieniai kapcsolatban. Legalábbis akkor ha két fél kölcsönösen szereti egymást.

2016. máj. 14. 12:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!