Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A ti párotok is szokta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párotok is szokta?

Figyelt kérdés

A barátom orálisan kénysztetett hátulról, és néha a fenekemet is megnyalta. Először kellemetlen volt, de aztán hagytam, hogy egészen végignyaljon. Őt nagyon beindítja, ha a popsimat is megnyalhatja, nem csak a puncit.


Az anális szexet nem hagynám, sőt még az ujját sem dughatná be. Max megnyalja, vagy hozzáér. Semmi több.

Másnál is van ilyen? Kicsit furán érzem magam tőle, de igazából semmi plusz kellemetlenséget se élvezetet nem nyújtott, csak neki izgató. Ti hagynátok? 18/L



2016. máj. 22. 22:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
50%
Eleinte természetes,hogy "fura", de hidd el,nem is olyan ritka dolog ez,mint gondolnád. :) Sok pasi szereti csinálni. Lehet idővel izgatni is fog,ki tudja. Amíg nem kellemetlen számodra,addig miért ne? :)
2016. máj. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon ritkán szokta.

Ha nekem kellemetlen úgy nem csináljuk. Szerencsére tudom élvezni. Eleinte viszont állandóan azt kérdeztem,hogy bizti nem büdi? Nem rossz az íze? Nem csúnya?:D és közben erősen összefeszítettem a fenekemet. Azóta lazább vagyok és jó érzés. Néha még arra is megkér,hogy nyomjam ki a popsilyukamat is.:D (Anál nálam sem játszik. Ez a max határ)

2016. máj. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! 1 év 2 hónapos a kapcsolatunk. Én ennél többet nem nagyon akarok engedni. Ez elég:)
2016. máj. 23. 07:32
 14/27 Siket Rozália ***** válasza:
100%

Egy jó párkapcsolatban mindent kipróbálnak.

Barátom is szereti annyira, hogy ha hatvankilencben oda ér, igen gyorsan véget ér a pajzánkodás és elkezd lövöldözni...

Ezért kerülöm, ha lehet azt a pózt.

2016. máj. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2016. máj. 23. 12:40
 16/27 anonim ***** válasza:

Nekem is csinálja a barátom, de én kifejezetten izgatónak és kellemesnek találom... :) És persze őt is nagyon felizgatja.

Figyelj, azt csináld, ami jól esik! Ha neked ez jó, akkor hagyd, ha nem szereted, akkor ne. Ilyen egyszerű. Azzal ne foglalkozz, hogy "fura".

2016. máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2016. máj. 23. 16:06
 18/27 anonim ***** válasza:
persze. de nálunk ez anál előtt van,csakúgy simán nem csinálja.
2016. máj. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Jaj nálunk az nem játszik, részemről.
2016. máj. 23. 20:28
 20/27 A kérdező kommentje:
Azért (is) tettem fel a kérdést, mert amellett, hogy fura, a többi kérdésnél 90%-ban az volt a válasz, hogy fúj, nem, soha, undorító... Stb. Azért szerintem ha stabil kapcsolatban él az ember, nem undorító, csak mondom... Fura.:)
2016. máj. 24. 07:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!