Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olvastam itt pár kérdésnél,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam itt pár kérdésnél, hogy vannak nők, akik nem adnak orális szexet. Az viszont meglepetésként ért, hogy lehetnek férfiak, akik valóban nem is igénylik azt. Ez igaz?

Figyelt kérdés

Megírnátok srácok, hogy ti igénylitek-e vagy sem?

Kort is írjatok please.



2016. máj. 30. 22:02
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

El se tudom képzelni enélkül a szexualitást.

30F

2016. máj. 30. 22:03
 2/28 anonim ***** válasza:
0%
nemigaz,alap.azokat a nőket megcsalják ugyis.30/F
2016. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
0%
Én se tudom, se oda, se vissza. Szükségem van arra hogy én is csináljam, de arra is hogy nekem csinálja párom. Nagyon fontos számomra.
2016. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%
Korom lemaradt, 26/F
2016. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

2-es

A fene tudja. Én eddig kétszer találkoztam olyan nővel, aki nem volt hajlandó. Ott is hagytam szex nélkül...

Viszont úgy tűnik, hogy létezhetnek férfiak, akik ezt nem igénylik. Nem csalják meg a nőt, csak nincs szopás, soha... Kíváncsi volnék, hogy tényleg így van-e.

2016. máj. 30. 22:07
 6/28 anonim ***** válasza:
0%
Az biztosan nem én voltam! Én igénylem! f.
2016. máj. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
én is otthagyom az ilyeneket kérdező.2-es voltam.
2016. máj. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Szia kerdezo en eyaltalan nem igenylem hogy lecumizzanak. Ha lepontoztok ha nem megirom hogy nem igenylem az oralt mert ugyanugy a makkot izgatja ahogy a huvely is de egy nonek tobb kell :) amugy igazabol a szexet sem nagyon igenylem csak hogy racuppanhassak egy jo puncira reggel egesz estig.
2016. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

8-as

Nem pontozunk le, de nem értettelek.

Hogy érted a puncira cuppanás, ha nem igényled a szexet?

Mi a bajod az orállal?

Próbáltad már?

Adni szereted?

2016. máj. 30. 22:20
 10/28 anonim ***** válasza:
55%

Találkoztam 2 ilyen pasival. Csináltam volna, de ők közölték, hogy nekik nem kell, nincs rá igényük.

Amúgy sok olyan pasi van, aki nem nyal, sőt, eszébe sem jutna... Na az ilyeneket meg én pattintottam le, mert nekem anélkül nem ér a szex szart se.

2016. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!