Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olvastam itt pár kérdésnél,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam itt pár kérdésnél, hogy vannak nők, akik nem adnak orális szexet. Az viszont meglepetésként ért, hogy lehetnek férfiak, akik valóban nem is igénylik azt. Ez igaz?

Figyelt kérdés

Megírnátok srácok, hogy ti igénylitek-e vagy sem?

Kort is írjatok please.



2016. máj. 30. 22:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%

Én pont azért szeretem szoptatni a lányokat, mert kissé megalázónak érzem rájuk nézve. Fizikailag mérsékelten élvezem, ha rámcuppan egy lány, de a fenti miatt nagy lelki örömet okoz.

Ez milyen?:)

2016. máj. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

20-as

Rámutatnál kérlek, hogy hol írtam le az arcra élvezéses részt?

Piszkosul kíváncsi vagyok rá!

2016. máj. 31. 14:26
 23/28 A kérdező kommentje:

18-as

Az a celeb DeNiro volt és a Csak egy kis pánik c. film.


Értem amit mondasz. Tényleg. Csak egyszerűen fura számomra.

Éppen úgy nézek ezekre az emberekre, mint a homokosokra: elfogadom, hogy vannak és elfogadom az indokaikat, nincs is velük bajom, de fel nem foghatom, hogy mi lehet abban a jó...

Tényleg. Nem is értem, hogy mit csinálnak az ágyban.

Lehet, hogy én vagyok kissé túlfűtöttebb, sőt valóban perverz módon vonz a nő alárendeltsége.

Szeretek uralkodni rajta és a legkevésbé sem a polkorrektség jellemző rám a szexben.


Elképzelni nem tudok jobbat, mint amikor a kocsiban ráhajol a lány és kiszívja belőlem az utolsó cseppet is.

El sem akarom képzelni magam egy e nélküli kapcsolatban...

2016. máj. 31. 14:34
 24/28 anonim ***** válasza:
0%

Én sokáig nem tudtam lenyelni. Aztán lett egy olyan párom, akit 100%-ig elfogadok és szeretek, és neki gond nélkül lenyelem. Számára ez fontos, mert ő is úgy érzi, hogy ez a teljes elfogadás.

És nálunk bizony (ritkán) van arcraélvezés is. Ez egyfajta dominanciajáték, a párom úgy fogja fel, hogy ezzel "megjelöl", hogy az "övé vagyok".

Megjegyzem, teljesen egyenrangú társak vagyunk a kapcsolatban, harmonikusan működünk, de a szexben vannak dominanciajátékok (én enyhén szub vagyok, ő enyhén dom), és ez bizony így is érvényesül. De ugyanúgy szeret a testemre élvezni is, a legjobban viszont belém. Lényegében minden porcikámat megjelölte már. :) Én ebben semmi problémát nem látok, ha ez kettőnk között elfogadott és élvezetes, akkor úgy vélem, másnak nincs joga belekotyogni, vagy minősíteni a mi szexuális preferenciáinkat. Van, aki meg arra izgul, ha lepisilik, azért ennél jóval "enyhébb" a mi fétisünk.

2016. máj. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem értesz kérdező? Azért mert Te ilyen egysíkú vagy hogy mást nem élvezel csak ha a nő szájában van a farkad még nem minden férfi ilyen, szerencsére. Képzeld el mást is lehet csinálni az ágyban....ja, bocs nem tudod elképzelni, nincs elég agyi kapacitásod hozzá.
2016. máj. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Ez csúnya volt, de a személyeskedésed annak veszem, hogy kifogytál az érvekből, mondanivalóból.
2016. máj. 31. 16:26
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondok én érveket ha annyira akarod. Egy igazi férfi számára az okozza a legnagyobb élvezetet mikor a nőnek képes örömet okozni (ami persze közben neki is jó). Nincs annál szebb, élvezetesebb, különlegesebb mikor egyszerre élvez el egy nő és a férfi! Ehhez képest a sz*pás baromira egyoldalú, ezzel nem azt mondom hogy nem szereti csinálni egy nő sem, én is szeretem csinálni, de az akkor sem olyan élvezet a nő számára. Neked meg ez a legeslegjobb és el nem tudod képzelni mi mást lehet még csinálni, mi más lehetne annál jobb hogy a szájába élvezel...pff. Iszonyatosan önző, egoista,felszínes pasi vagy ezek alapján.
2016. máj. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igénylem, teljesen semleges. Ha a lány csinálni szeretné, akkor csinálja, ha nem, akkor nem. Mással sokkal jobban fel lehet izgatni, és a lányoknak is tudok ennél érzékibbet. 33/F
2016. jún. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!