Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Szilikonmell vagy kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szilikonmell vagy kis kerek mell?

Figyelt kérdés
2016. máj. 31. 10:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Kicsi kerek!legyen eredeti!
2016. máj. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Csak kiváncsi lennék, kérdező hogy ha te állnál a kiszemelted elôtt meg egy 3x akkora szilikon mellű lány kit választana..:)

Akinek alapbol volt egy kicsi melle tehát nem teljesen volt deszka, annak betudnak tenni akkora és olyan implantátumot amin észre sem fogod venni hogy nem igazi a melle :) Tapintásra meg baromság hogy műanyag érzete van, szerintem ti még nem fogtatok ha ezt állitjátok.. Olyan implantátumok vannak már amik teljesen megegyeznek az igazi mellel csak annyi a különbség hogy, szülés után sem fog lógni, fogyás-hizás után megváltozni a mérete :)

2016. máj. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Kicsi,kerek,feszes,eredeti.
2016. máj. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
22: ugyanolyan ez mint h van egy réteg aki gerjed az izomhurkás bodybuilder alkatra, van aki meg viszolyog tole. Hidd mar el, h vagyunk egy joparan akik soha nem cserélnenk le egy B-s almacicit egy D-s vagy E-s pumpamellre
2016. máj. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Ne legyé' hülye, hidd el, tökéletes úgy, ahogy van. :))
2016. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

én nekem volt dolgom kis mellele is nagy mellele is és szilikon mellell is... de én személyszerint azon a véleményen vagyok hogy inkább a kis feszes tenyérbeillő a jó...

Sőt továbmennék... én azt a mellet szeretem amit a gazdája büszkén mutogatna nekem, mert látom hogy jol érzi vele magát :)

2016. máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Bármit csak szilikont ne
2016. máj. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Kicsi kerek, feszes, hetyke.
2016. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Röviden: csak simán MELL!

Lehet kicsi, nagy, szilikonos, vagy nem, kemény vagy lógó...

Például egy tinilánynál a lógó mell azért nem túl oké, vagy a 40-es nőknél a szilikon sem minden esetben oké, de ezeken kívül mind király.

2016. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Én lányok vagyok és azt mondom igenis lehet érezni a különbséget tapintásra. Én fogtam szilikon mellett, egyik barátnőm csináltatott és nem olyan aránytalanul nagyot hanem még egész normális méretűt, viszont így is egyértelműen lehetett látni a formáján hogy nem természetes, másrészt megfogdostam és egyáltalán nem olyan érzés volt mint az eredeti. Az ő mellét is fogtam még mikor eredeti volt meg nyilván a sajátomat is és a műtéte után egyértelműen megállapítottam magamban hogy nem éri meg ezt tenni egy egészséges, amúgy szép mellel. Nekem se olyan nagy a mellem, B kosaras melltartót hordok de kerek és nem lóg, így sose bántanám.
2016. máj. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!