Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem élvez el a barátom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvez el a barátom, ha orálisan/kézzel kényeztetem?

Figyelt kérdés
Sokszor szoktam orálisan kényeztetni a barátom és a kezemet is általában bevetem, de eddig egyszer sem élvezett el ezektől, csak szextől. Mindig hangosakat nyög amikor csinálom neki, meg megillet olyan jelzőkkel hogy "Istennő vagy", de legutóbb például egy fél órára másztam rá a számmal, szeretem is csinálni mert élvezem, ha neki jó, de még fél óra múlva sem ment el, annál tovább meg már nem bírtam. A kezem szintén elfárad. Mit csináljak ilyenkor? Szoktam csókolgatni a nyakát közben, mert tudom, hogy nagyon felizgatja, de más ötletem már nincs.

2016. jún. 8. 21:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én már rég elmentem volna 5 perc alatt.
2016. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szex közben is bírja sokáig de ezt már kicsit sokallom és elkeserít ilyenkor, hogy nincs befejezve a dolog.
2016. jún. 8. 22:05
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
prosztatamasszázs ? Elmegy gyorsan... nyúlj be neki szopás közben.
2016. jún. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen ugyanez a helyzet nálunk is!

Alapból sokáig bírja a párom a szexet is, de ott legaább elélvez.

Szeretem orálisan kényeztetni, de akárhogy csinálom neki, nem élvez el tőle. Nekem is szokta mondani hogy nagyon jó vagyok, szereti ahogy csinálom, meg vágyott már erre ha nem talizunk... volt hogy másfél óráig sz*ptam. Akkor már teljesen elfáradtam.

Én sem tudok megoldást erre sajna. Viszont annak örülök hogy a szex is tovább tart vele.:)

21L

2016. jún. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy sokat maszturbál(t) rajtad kívül is. Megszokta azt a tempót, ritmust. Idővel helyrejöhet.
2016. jún. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
mint aki eddig szintén nem élvezett el szopástól, se kézimunkától azt mondom, amit az 5ös. sokat masztiztam fiatalon, hozzászoktam, ettől függetlenül élvezem, de elmenni sajnos így nem tudok. a kedvesem viszont értékeli, hogy szexben is sokáig bírom, és akkor el is élvezek :-)
2016. jún. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, az, hogy tovább bírja pozitívum, de valamiért úgy érzem, hogy ilyenkor nincs meg a pont az i-n és hogy neki is sokkal jobb lenne ha úgymond nem a semmiért csinálnám, hanem el is élvezne a végén, de egyszerűen nincs erőm órákig csinálni plusz a kedvemet is elveszi, hogy akármilyen gyors a tempó, sosincs befejezve.
2016. jún. 9. 12:25
 8/14 anonim ***** válasza:
esetleg, ha majdnem az elélvezésig szexel veled, és csak az utolsó pillanatban szopnád?
2016. jún. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért kell csak a szopástól elélvezni? Én se tudok vagy csak nagyon ritkán ettől elmenni. Szexel kell befejezni, úgyis az az igazi! 36F
2016. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Guilty


van olyan lány, aki kimondottan szereti, és magabiztosságot ad neki, hogy ha ennyire nagy örömöt okoz. mint ahogy nekem is "kell", hogy a kedvesem elélvezzen ahogy nyalom akár többször is :-)

2016. jún. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!