Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem élvez el a barátom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvez el a barátom, ha orálisan/kézzel kényeztetem?

Figyelt kérdés
Sokszor szoktam orálisan kényeztetni a barátom és a kezemet is általában bevetem, de eddig egyszer sem élvezett el ezektől, csak szextől. Mindig hangosakat nyög amikor csinálom neki, meg megillet olyan jelzőkkel hogy "Istennő vagy", de legutóbb például egy fél órára másztam rá a számmal, szeretem is csinálni mert élvezem, ha neki jó, de még fél óra múlva sem ment el, annál tovább meg már nem bírtam. A kezem szintén elfárad. Mit csináljak ilyenkor? Szoktam csókolgatni a nyakát közben, mert tudom, hogy nagyon felizgatja, de más ötletem már nincs.

2016. jún. 8. 21:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Valószínűleg azért szeretném ha elmenne, mert ha ő elégít ki engem orálisan én is mindig elmegyek, van, hogy többször is, és kicsit "igazságtalannak" érzem, hogy én csak "félig" szerzek neki örömöt, remélem azért érthetően magyarázok.:D
2016. jún. 9. 13:01
 12/14 anonim ***** válasza:
igen, de hidd el, ahogy engem se zavar, valószínűleg őt se, hogy ez ilyen arányú. a lényeg, hogy élvez-i veled a szexet :-)
2016. jún. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Értem, viszont a nők másképp működnek, ezt te is tudod. Szerintem ezen ne problémázz. Örülj inkább, hogy szex közben meg nem sül el 2 perc alatt.
2016. jún. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hú nekem volt egy barátnőm, aki pillanatok alatt el tudott vinni szájjal. Valamiért nagyon beindult a gyors élvezéstől és addig feszegettük a dolgot, míg kitaláltuk ezt a technikát, amivel max 2 perc alatt kikészített akármikor.
2016. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!