Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretem a páromat, de a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a páromat, de a szexuális életünk katasztrófa. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez egy kicsit lelkisebb kérdés lesz.

Lassan két éve vagyok együtt a párommal, ő volt nekem az első. Mint minden lány, én is azt akartam, hogy az első alkalom tökéletes legyen. Sajnos csak a sokadik próbálkozásra, hónapokkal az eltervezett "nagy" este után jött össze a dolog. Számos alkalommal szinte teljesen leblokkoltam, sírtam és szinte pánikrohamot kaptam még mielőtt megtörtént volna. Azóta egy bő év telt el és nagyon keveset vagyunk együtt (kb. havonta 1), orgazmusom pedig talán 1-2 alkalommal volt. Hosszas gondolkodás, olvasgatás a témában és önfejlesztő munka után már kicsit javult a helyzet, de még mindig iszonyatosan sok gátlástól szenvedek.

A párom csodálatos ember, nagyon kedves és gyengéd szóval biztosan nem vele van a probléma. Igazából két dolog van amire vissza tudom vezetni ezt az egészet, de elég tanácstalan vagyok. Az egyik az, hogy amikor óvodás voltam néhány társam lefogott és "gyermeki kíváncsiságból" nyúlkáltak a ruháim alá. Gondolom nem tudták, hogy mit tesznek de én molesztálásként éltem meg az egészet. Amikor elmondtam a szüleimnek megtudta az egész család és az óvónők is. Iszonyatos botrányt csináltak, nekem meg hetekig szégyenérzetem volt.

A másik ezzel kapcsolatos traumatikus élmény kb. négy évvel ezelőtt történt. Az első barátom manipulatív, nárcisztikus személyiség. Teljesen tönkretette az életem, ellenem fordított mindenkit. Amikor kiderült, hogy megcsalt engem hozott ki bűnösnek. Számos megjegyzést tett a külsőmre, teljesen lerombolta az önbizalmamat. A szexig nem jutottunk el, de többször fenyegetett megerőszakolással. Ez eléggé hosszú történet, a mai napig nem hevertem ki azokat a dolgokat amiket tett.

Nem tudom, hogy ennek a két dolognak biztosan köze lehet-e a mostani helyzethez, de azért leírtam.


Szerintetek mit tegyek, hogy feloldjam a gátlásaimat és végre képes legyen felszabadultan viselkedni intim helyzetben is? Kérdezhettek még ha valamit esetleg kihagytam ebből a kisregényből :)


19/L



2016. jún. 12. 16:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiátriai szakrendelésen keresztül ingyenes a pszihológus, nézz utána :-)
2016. jún. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
26%
Csald meg velem. 27/F
2016. jún. 13. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!