Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Úgy őszintén, tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Úgy őszintén, tényleg szerettek puncit nyalni, vagy csak azért csináljátok, hogy vissza is kapjátok? (nyilván szopás formájában) Aki szereti, miért szereti és aki nem szereti, vagy kevésbé, miért van így vele?

Figyelt kérdés

2016. jún. 15. 20:58
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem azert nyalok mert elvarom. Hanem azert, mert leirhatatlan erzes amikor megfeszul, elkezd remegni:) es jol esik hogy csak en adtam neki abban a pillanatban, termeszetesen a viszonzas is jol esik
2016. jún. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
jól esik a viszonzás, de jobban szeretek nyalni, ebből adódóan 2x annyiszor nyalok mint ahányszor lepippant a barátnőm.
2016. jún. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
100%
Mondjuk még nem voltam növel, de szoktam fantázálni a puncinyalásról is, ha lesz egy nö az életemben biztosan jól kinyalom.
2016. jún. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Én általában egy nap 2x nyalom ki a barátnőm és 1x szexelünk + egyszer pippant le ő. Nekünk ez így jó, utolsó előtti voltam.


De előfordul hogy 3x a 2 helyett, bár elég ritka.

2016. jún. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
87%
Hát persze, hogy örömből teszem! nem manipulatív szándékból. A legjobb dolog! A legizgatóbb! Ha egy nőt megkívánok, az első gondolatom, hogy "de kinyalnám" - minden egyéb csak ez után. Van benne egyfajta hódolat is: betérdelni a gyönyörű combok közé, és a kedvére tenni. És bármennyire sürgetne odalenn valami, nem tehetem. Jobb elhúzni a dolgokat, mint hamar túlesni rajta. A legjobb, ha az arcomra ül és magát izgatja a nyelvemmel. És nincs szebb, mint amikor élvez közben! Csodálatos! Kifejezetten vágyom rá, hogy csak nyalás legyen. Egy olyan szexkapcsolat, amikor csak nyalok, sokat, sokszor. És kizárólag. :)
2016. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
100%
Nyalni jóóó!😂
2016. jún. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
2016. jún. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Imáááááádom!
2016. jún. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem de csinálom.
2016. júl. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Nyaláscentrikus vagyok, nálam alap egy hosszas érzéki nyalással kezdeni az együttlétet. A finom kisajkak, az íze, illata beindít nagyon. A viszonzás nem fontos, ha a lány orálozna nem mondok nemet ;)
2016. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!