Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Úgy őszintén, tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Úgy őszintén, tényleg szerettek puncit nyalni, vagy csak azért csináljátok, hogy vissza is kapjátok? (nyilván szopás formájában) Aki szereti, miért szereti és aki nem szereti, vagy kevésbé, miért van így vele?

Figyelt kérdés

2016. jún. 15. 20:58
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
Imádok nyalni! Van egy fetish-em, hogy lekötöznek a mellkasomra ül, és már csak azért is ellenkezek, hogy nem akarom. :D Aztán kis erőszakkal csak ráveszem magam. :D
2017. jan. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Nyagyon szeretek nyalni, - sokkal jobban szeretem mint más egyább szexuális aktust ,- az orális szex számomra a legigatóbb dolog , persze azt is élvezem ha szopnak , de a 69 a szex legideálisab kielégitási formája adni és kapni . - persze a nyalás mellett a szopás is bejön nekem , Bi vagyok és az orál minden formája kedvemre való ..... Bi FF
2021. aug. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!