Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Úgy őszintén, tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Úgy őszintén, tényleg szerettek puncit nyalni, vagy csak azért csináljátok, hogy vissza is kapjátok? (nyilván szopás formájában) Aki szereti, miért szereti és aki nem szereti, vagy kevésbé, miért van így vele?

Figyelt kérdés

2016. jún. 15. 20:58
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan pasim aki azt mondta ha "muszáj" csinálja de amúgy undinak tartja,pedig rendesen fürödtem es volt olyan is aki meg ha nem épp aznap volt borotválva akkor is szívesen csinálta mert öt felizgatta.
2016. jún. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szeretek.
2016. jún. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Én kérdeztem páromat (friss kapcsolat) (még nem csinálta nekem) hogy mégis hogy áll ezzel a dologgal, a válasz "nincs baja vele", "nem hal meg érte", érdekes ezt egy férfi szájából hallani, nem tudom, hogy ezek után mire számítsak majd. Természetesen úgymond nem erőltetem, ha nem akarja, akkor nem kell csinálnia, részemről teljesen más,mert élvezem az orált vele (csak vele), teljesen felizgat. Hát majd kiderül... köszönöm a válaszokat !
2016. jún. 15. 21:28
 14/32 anonim ***** válasza:
97%
Rajongok érte. Hihetetlen örömmel tölt el, amikor látom és érzem, hogy élvezi a nő, egy másik világba jut el, a kéj birodalmába. ;] Nem várok viszonzást, de általában szokott lenni.
2016. jún. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk az oralt 85% ban en adom mert a nyalas hihetetlen jo szerintem jobb dolog nem lehet. Plane mikor arcomra ul :3 ahh vagy amikor beleszoritja a fejemet ezek nagyon epvezetes dolgok!
2016. jún. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
96%
nem kötelező mindig azonnal vissza adni. lehet úgy is h majd este, vagy másnap, vmikor a napokban. de am jó amúgyis, mert jó látvány és érzés elégedetté tenni a puna gazdáját.
2016. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Mivel izgat engem a női nemi szerv bármilyen vele való érintkezést élvezek.

Én azt mondom egy kapcsolatba minden elmegy amit mindkét fél egyaránt élvez. Tehát az a helyes ha egy nőtől nem várom vissza de ha adja fogadjam el mivel jó nekem.

2016. jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Én jobban szeretek nyalni, minthogy ő szopjon.

Szeretem az ízér, illatát, puhaságát a puncinak. Egyszerűen felizgat nah meg minél nedvesebb annál jobb utána beledugni a farkam.

2016. jún. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem változó. Van azért amikor rohadt strapás tud lenni.
2016. jún. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek én sem csinálnám. Akinek csinálom, annak viszont azért, hogy örömet okozzak vele. Jó látni ahogy élvezi :)
2016. jún. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!