Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátommal iszonyúan rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal iszonyúan rossz a szex, nem bírtam tovább és félreléptem, szerintetek érthető miért tettem?

Figyelt kérdés
Rettentően érzem miatta magam, de már többször mondtam neki hogy nem élvezem egyáltalán és hogy ha lehet változtassunk, azóta nem ért hozzám, én pedig elvesztettem az önuralmamat. Hogy mondhatnám el neki? Ti nagyon kiakadnátok?
2016. jún. 18. 01:25
1 2
 11/12 anonim válasza:
0%

Iszonyúak ezek a hozzászolások. Nekem fáj amit ezek a szánalmas emberek hozzászoltak. Ha lehet, én törölném is ezeket, hiszen ezek azt sem tudják miről beszélnek.

Én is ezt tettem volna!

2016. jún. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy ha ennyire szenvedtél (ami teljesen jogos és érthető), minek maradtál vele? Jelezted a problémádat, amit egyébként neki magától is észre kellett volna vennie (nehogy már ne tűnjön fel neki, hogy nem élvezed...), és magától kellett volna igyekeznie, hogy neked jó legyen. Ehhez képest inkább azóta még a korábbinál is jobban leszar.

Ezek után miért jobb megcsalni őt, mint kijelenteni, hogy köszi nekem erre nincs szükségem, szakítsunk??

2016. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!