Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a prosti előre elkéri a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a prosti előre elkéri a pénzt, akkor benne van a pakliban, hogy nem lesz szex?

Figyelt kérdés
Tehát szex nélkül elhajt, mert "fáj a feje" például?

2016. jún. 19. 13:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Nekik sose fáj a fejük :))
2016. jún. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
XD.. Ez mekkora.. A felét add oda neki akkor.. VAgy nem tom hogy működik ez :D
2016. jún. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
És ő honnan tudja, hogy te tényleg fizetni fogsz?
2016. jún. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 mantis religiosa ***** válasza:
91%
Előre kell odaadni a pénzt. Náluk ez az előjáték! :-)
2016. jún. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Ez egy biztosíték arra hogy meg kapja a pénzt. Nem egy olyan van hogy a csávó meg d..ja és nem fizet. Azért egy prostiban van annyi hogy nem lép le a pénzzel. Felállít le pipáz meglovagol eldurransz és vége :D 22/ L
2016. jún. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg akkor ha nagyon alja utszélit találsz. Egy lakásos nem rontja ilyesmivel az üzletmenetét. Jellemzöen elöre kell fizetni.
2016. jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

Olyan lány aki egszer eljáttsza ezt...

Nemsokáig lehet a pályán....

Az ő foglalkozása igenis bizalmi...

Megkapja előre... de honnantudhatná előre hogy ki mekkora barom...mennyire erőszakos bunkó ?

Én csaknéhányszor voltam...mindig ugyanannál a hölgynél..és azt mondta hogy azért is nem hirdet,mert rengeteg marha férfi létezik...

Csak a visszajáró ügyfelekkel foglalkozik...meg akiket valaki beajánlott...én is úgy kerültem hozzá...

És mióta nem járok már oda ,több tényleg normális ismerősömnek ajánlottam...nyugodt szívvel

2016. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem áll fel a bré, valóban nem lesz szex.
2016. jún. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A lakásos prostik olyan weboldalakon hirdetnek, ahol ügyfelek értékelik, és beszámolót írnak róluk. Ha jó üzletmenetet akarnak, akkor ügyelniük kell arra, hogy az ügyfeleik elégedettek legyenek. De ők is értékelhetik rajta az ügyfeleket, akik felkapottabbak, azok csak már megbízhatónak értékelt ügyfeleket fogadnak.
2016. jún. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
én sosem csináltam ilyet, lakáson dolgoztam. korrekt voltam, ö fizetett, én tettem amit kell, lejárt az idő és ennyi. Magyarországon nem tudom hogy müködik ez, de németben nem fordul elö ilyen, egyszer a forómus pasik írtak a netre h senki ne menjen ebbe a lakásba, másröl nem tudok
2016. jún. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!