Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg r. ibanc dolog volt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg r. ibanc dolog volt, amit tettem?

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottunk a barátommal, 10 hónapig voltunk együtt.

A szakítás után 1 héttel mentünk ki barátokkal Franciaországba, ahol első este sikerült lefeküdnöm egy sráccal. Alapjáraton nem bántam meg, de utána valamiért eszembe jutott a volt barátom, és nagyon rosszul érzem magam a dolog miatt. (nem szeretem már, meg semmi, de mégis...)

Ja meg mellesleg visszahallottam, hogy mekkora k.urva vagyok, ennyit ért nekem az a kapcsolat, stb. A volt barátom is megtudta, egy félreérthetetlen FB posztnak köszönhetően...

Ez tényleg ennyire gáz? Bocsánatot kéne kérnem az exemtől?

18L


2016. jún. 19. 23:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Áhh nincs is szükség ellenségre ilyen barátok mellett mi? :D
2016. jún. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 aikiboxer ***** válasza:
85%
Nem gáz. Semmi extra. Nem voltatok már egyűtt, nem tartoztok egymásnak semmivel.
2016. jún. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

Külön voltatok..

Ő a múlt ez meg a jelen.

Köze semmi.

Nem csaltad meg,nincs miért bocsánatot kérj.

2016. jún. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Titok 20+/f ***** válasza:
78%
Szakitottatok... szabad voltál.
2016. jún. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Háát, fura eset, az biztos.Rád bízom, annak érzed-e magad...
2016. jún. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Hajrá FB!
2016. jún. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

Nem igazán értem mi köze az egésznek az exedhez. Fölösleges információ az egész.


Elmész kirándulni, és már azonnal beléd is teszi valaki a faszát, ettől vagy r'banc. De ez nem baj. Nélkületek rossz lenne nekünk. :)

2016. jún. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%

Első este?

Igen az vagy! De még mekkora!Amit kiírtál,meg amit vissza hallottál az mind találó rád nézve.Független attól hogy szabad voltál e vagy sem.

2016. jún. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Csak egy átlagos 18 éves pi.csa vagy. Ennyi.
2016. jún. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

Szakítás után voltatok. Akkor már nem tartoztok egymásnak semmivel! Már miért is kellene bocsánatot kérned? Mert nélküle úgy éled az életedet ahogy neked tetszik? Viccelsz?

Na azon viszont elgondolkoznék, hogy az új pasiddal már az első este szexeltél! És ha ez így is történt, ezt miért volt muszáj azonnal tudatni a fb-on?

2016. jún. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!