Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdt a barátom a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdt a barátom a legjobb barátnőmmel, nagyon bunkóság lenne ha én is megtenném az ő legjobb barátjával? :D

Figyelt kérdés

2016. jún. 23. 21:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A smile miatt kamunak érzem. Ha tényleg így történt volna, szétcsapkdnád a klaviatúrát. :D
2016. jún. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu, de olyan szinten utálom most mindkettőt, hogy egyszerre kell nevetnem és sírnom rajtuk, meg azon hogy én mekkora idióta naív kis hülye vagyok hogy ezt meg tudták tenni:)...
2016. jún. 23. 23:18
 13/15 anonim válasza:
48%
Egyátalàn nem ez 1 természetes dolog szerintem beszéljétek meg és csinàljàtok mindanyian együtt
2016. jún. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát, igazából már mind1 mit csinálsz. Ha akarod csináld, ha akarod nem, de a párodtól és a "barátnődtől" egyszer és mindenkorra válj meg.
2016. jún. 24. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne inkább válj meg a pasidtól meg a barátnődtől is.
2016. jún. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!