Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt a legjobb...

Miért csinálja ezt a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Társaságban (barátok előtt) olyan bunkó és nagyképű velem, állandóan megsértődik olyan dolgokon amiknek értelme sincs pl. Épp nem vele vagyok hanem egy masik baratnőmmel, pont azért mert elment egy másik jo baratnőnkkel és akkor ő van rám megsértődve.. A suliban a folyosón is nem birna mellettem menni ha megyunk valahova, állandóan elöttem sétál és ez, meg nem csak ez olyan mintha a csicskája lennék aki mögötte lohol.. Annyira elegem van már a viselkedéséből és nem tudom mit csináljak, bezzeg ha ő sért és bánt engem akkor nincs semmi ááh nehogy meglegyek én sértődve mert akkor besértődik ő is... Ha ketten vagyunk akkor minden máshogy megy, normális lehet vele hülyülni stb stb.. Tanács?

Lehet most azt mondjátok, hogy lógjak másokkal de az egesz suli és az osztály közösség is szar, mások akikkel lógok még azok közösek vele..



2016. ápr. 3. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:

A középiskolában én sem szereztem barátokat. Totálisan idióta emberekkel voltam körülvéve. De tényleg, ezek nagyon hülyék voltak. :D


A barátnőd a figyelem középpontjában akar lenni. Ha ketten lógtok, akkor csak egymásnak vagytok. Ott nem akar felülkerekedni rajtad. Ha azonban nagyobb társaságban vagytok, akkor ő akkor lenni a középpontban. Látatlanban ezt tippelem.

2016. ápr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
akar*
2016. ápr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, de már nagyon meguntam.. Tobbször is volt már veszekedés emiatt de sosem változik.. És mit tudnék csinálni?:/
2016. ápr. 3. 10:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Elküldöd a p*csába. :D
2016. ápr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát de hogy küldjem el? xdd
2016. ápr. 3. 10:55
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Hé' menj már a p*csába!

2. Elmehetsz a p*csába!

3. Menj a p*csába, nézd meg hogy ott vagyok-e.


Vagy próbáld meg: Figyelj, nem tetszik, hogy így bánsz velem mások jelenlétében. Miért csinálod ezt?


Ha a válasz:

1. Csak úgy.

2. Mert miért ne?

3. Ez van.


Vagy stb. idióta bunkó válasz, akkor mondd meg neki, hogy te ezt nem tolerálod és elküldöd a p*csába a fentebb említett opciók felhasználásával.

2016. ápr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!