Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalta velem a barátnőjét,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalta velem a barátnőjét, most meg szinte nyomul. Ez normális?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit pár hete ismertem meg. Nagyon bejött, és szerintem neki sem voltam közömbös (legalábbis úgy viselkedett), de kiderült, hogy van barátnője, szóval hagytam, pedig ő tök furán viselkedett, utalásokat tett, kb. mintha szingli lenne...mondta is, hogy reméli, még találkozunk..

A héten találkoztunk másodjára, egy közös baráti társasággal lementünk Balcsira, este pedig iszogattunk (tudom, hogy nem kifogás..) Nem feküdtünk le, de azért történtek dolgok, amik kimerítik a megcsalás fogalmát. Nagyon rosszul érezte magát másnap, bunkózott egész délelőtt, aztán megbeszéltük, hogy nem jelentett semmit, és azután már úgy tűnt, hogy minden oké, normális volt, hülyéskedtünk, stb.

Tegnap hazajöttünk, azóta pedig megállás nélkül írogat, hívogat, meg tudomisén. Nem azt mondom, hogy nyomul, mert semmi konkrétat nem ír, de egyszerűen túl kedves, közvetlen, már kérdezte is, hogy összefutunk-e valamikor?...

Nem tudom, én magamtól tuti, hogy nem írtam volna neki, és ha a helyében lennénk, inkább messziről kerülném magamat...nagyon furán érzem magam.

Mit akarhat? Normális a viselkedése?

18L, ő 20


2016. jún. 24. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Egy olcso f@sszopo kis ribizli vagy.
2016. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez a viselkedés egyáltalán nem normális....
2016. jún. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Balaton melyik részén ?
2016. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem tökre nem számít..
2016. jún. 24. 22:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Kipróbálná milyen szeretőt tartani, és erre most van is egy jelöltje.
2016. jún. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg akar kapni testileg...hanyagold a palit,valószínűleg csak arra kellenél neki.Amúgy meg a helyedben elküldeném a barátnőjének amiket írogat
2016. jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 mennikéne ***** válasza:
44%
b..dmeg am elozo mi az h meg o kuldje el a csajanak? arra nem gondolsz h a szenvedo felet szetba..za idegileg az a no aki ezt azt csinalta a palijaval? azert szerintem ez eleg f...zopo dolog mar ne haragudj. maradj k..sban anyukam es razd le magadrol de ha a csajnak szolsz akkor a nullanal is alabb adod magad, ne b..zd szet mas eletet, neha jo a tudatlansag, latod te is fogtal palit tudatlanul. tanulj belole, hogy maskor hazi nyulra ne lojjel, mert elobb utobb allonver a puskatus
2016. jún. 25. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem tudom neked mennyire esne jól ha a hátad mögött szarrá csalnának :)
2016. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
Kis goreny vagy! Az ilyen emberek nagyon megszivjak... ;)
2016. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Anno még én is írtam választ a kérdésedre , mert úgy éreztem az én akkori barátomrol írsz ... és sajnos szerintem ez úgy is volt .

Nem reklamálni szeretnék és nem is sajnáltatni magam , egyszerűen túl akarom magam tenni azon hogy megcsalt .


Egyszóval remélem jól megvagytok és veled nem csinálja azt amit velem, érezzétek jól magatok

Ha mégsem te vagy az akire gondolok akkor tárgytalan az egész :D

2017. dec. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!