Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ez zavarna titeket? N

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ez zavarna titeket? N

Figyelt kérdés

Zavarna titeket ha a barátnőtök megengedné hogy italokra hívják meg és flörtöljenek vele?

Barátnőimmel szoktunk bulikba járni ahol rendszeresen férfiak flörtölnek velem és gyakran fizetnek nekem pár italt. Szerintem ezzel semmi baj sincs és hagyni is szoktam, mivel mást nem csinálok velük, nem csalom meg a barátomat. Ő tudja, hogy szoktak más férfiak is próbálkozni nálam, de azt nem hogy én ezt hagyni is szoktam nekik. Ha megtudnátok hogy a ti barátnőtök is engedi ezt, féltékenyek lennétek?



2016. jún. 26. 21:01
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem ezt a felháborodást, még hogy "éhenkórász libák"...

Most még is mi van abban, hogy ha meghívnak egy lányt egy italra és elfogadja?!?! Semmi....több nem lesz a dologból.

Volt, hogy úgy hívtak meg, hogy a barátom is abban a buliban volt, látta az illető, hogy végig vele vagyok, vele táncolok...láthatólag nem zavarta a dolog. Akkor is elfogadtam, sőt még szépen megkértem vegyen még egyet, amit odavittem a barátomnak :)

2016. jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Zavarna, mindamellett, hogy tahóság, bajod is eshetne, ha nemet mondasz és erőszakoskodna tovább.
2016. jún. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

21-es ezekszerint kifogtál akkor egy igazi lúzert.

Szégyellem magam, hogy ilyen férfitársaim vannak.

Amúgy mit nem értesz?

Ezek a szerencsétlenek akik meghívnak italra próbálkoznának nálad. Egyszerűen nem illik elfogadni, ha nem tartod arra érdemesnek a pasast, hogy ismerkedj vele.

Bár belegondolva ezek a lúzer pasik és te pont megérdemlitek egymást. Nincs itt semmi baj:)

2016. jún. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
Ezzel az a baj,hogy kihasználod őket,tehát nem vagy igazán őszinte a barátodhoz.26/f
2016. jún. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Elfogadod az italmeghívást egy pasitól: bejön neked a pasi.

Azt mondod van barátod: komoly kapcsolat nem opció.

Így már csak az a kérdés, hogy wcben rendezitek le, vagy nála.

2016. jún. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
94%

"Végre egy értelmes válaszoló :)"

Ez tükrözi leginkább az értelmi szintedet.

20-an mondják, hogy nem illik ilyet csinálni, hogy zavarná őket, de te csak aztveszed figyelembe aki azt mondja, amit hallani akarsz. Mi a szarnak teszel fel kérdést, ha csak a bólogató Jánosok válaszát veszed figyelembe. Eleve férfiaknak írtad ki a kérdést erre csak egy nő válasza érdekel, aki mellesleg ugyanakkora ri_anc mint te.


A kérdésre válaszolva:

Italt attól fogad el az ember, aki tetszik neki és ismerkedne vele. Ha az én barátnőm lennél akkor az első ilyen alkalomnál úgy rúgnálak ki, hogy egyik lábad sem érné a földet. A pasid nem vesz neked piát, neked nincs rá pénzed? Akkor maradjatok otthon sakkozni...

2016. jún. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Kihasználod a férfiakat még ha nem is tűnik fel neked! Hiába mondod neki hogy van barátod mert hideg nem feleségül akar venni és nagyon is leszarja hogy neked van barátod mert esetleg csak egy estére kellesz neki és ennek reményében fizet neked egy italt kettőt hármat! szóval legközelebb azt tanácsolnám hogy ne fogadj el semmilyen italt senkitol nem akar cserébe adni semmit!
2016. jún. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
* ha nem akarsz cserébe adni semmit
2016. jún. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Határeset.

Rendszeresen ezt csinálni tényleg éhenkórász dolog, jó volt a kifejezés.:) K.rv@lkodás kicsiben: flörtöt adsz piáért, nem szexet pénzért.

Egyszer-egyszer beleférne, mert heteró pasiként volt, hogy én hívtam meg egy random csávót egy italra vagy engem hívtak meg: összehaverkodtunk 5 percre a pultnál, ittunk egyet, aztán ment mindenki amerre látott. Nyilván nem volt szexuális töltés a dologban, csak buliztunk.

A csajomat is hívták már meg buliban, volt, hogy utána mondta is. Nyilván volt olyan is, hogy flörtölt egy kicsit a pasival, de néha egy kis flörtnek is bele kell férnie egy hosszútávú, komoly kapcsolatba, hiszen fiatalok vagyunk és szépek.:)

Ezt így rendszeresen direktben csinálni azért r.b@nckodás elég rendesen.

2016. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég olcsó! Eleve hamis jelzés az idegen felé, másrészt ha ezt látja egy ismerősöd és tudja, hogy téged otthon vár a párod szerinted mit gondol rólad? Megalázod vele a párod! Ha ennyire bulizhatnékod van akkor vidd a pasid és hivasd meg magad vele!
2016. jún. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!