Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ez zavarna titeket? N

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ez zavarna titeket? N

Figyelt kérdés

Zavarna titeket ha a barátnőtök megengedné hogy italokra hívják meg és flörtöljenek vele?

Barátnőimmel szoktunk bulikba járni ahol rendszeresen férfiak flörtölnek velem és gyakran fizetnek nekem pár italt. Szerintem ezzel semmi baj sincs és hagyni is szoktam, mivel mást nem csinálok velük, nem csalom meg a barátomat. Ő tudja, hogy szoktak más férfiak is próbálkozni nálam, de azt nem hogy én ezt hagyni is szoktam nekik. Ha megtudnátok hogy a ti barátnőtök is engedi ezt, féltékenyek lennétek?



2016. jún. 26. 21:01
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
94%
Én nőként válaszolok. Nem hívatnám megmagam, minek? Ha elmegyek szórakozni, akkor nem pénz nélkül teszem. Nem vagyk proli, hogy vadidegen pasikkal akiktől nem akarok semmit sem meghívassam magam. Nincs vele gond, de nem látom az értelmét. Ha csóró vagy, akkor hajrá.
2016. jún. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Azokat szoktuk meghívni, akikkel szeretnénk megismerkedni.

Mivel van pasid, símán csak éhenkórasznak tartalak.

Mondjuk pont az ilyenek miatt nem hívok meg csajt italra.

Elhívom táncolni, beszélgetünk inkább.

2016. jún. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Engem zavarna az, hogy a lany hagyja meghivatni magat.
2016. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
96%
Csak egyszer rakjanak valamit az italodba, többet nem fogadsz el italt idegentől.
2016. jún. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
96%

Persze, hogy zavarna. Ha egy férfi meghív egy nőt italra, az azt jelenti, hogy szándékai vannak vele. Ha a nő elfogadja, akkor nyitott a közeledésére. Az én barátnőm ne legyen nyitott senkinek a közeledésére semmilyen mértékben, utasítson vissza mindenfajta közeledést, ahogy én sem közeledek egy nőhöz sem semmilyen szinten. Ő mit szólna ahhoz, hogy ha én hívnék meg valakit, amikor ő nincs ott, mondván, hogy "á, nem is akarok semmit"? KAMU.


"Ilyenkor kéne egy "van barátom" tábla a lány fejére" - feltalálták, jegygyűrűnek hívják.

2016. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
92%
Én ezt hívnám igazi szemétségnek, amit te csinálsz. Mert úgy igényelsz valamit, hogy tudod jól, hogy nem is akarsz érte adni semmit...
2016. jún. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
7%

ilyen velem is előfordult már, de én nem mondom meg a barátomnak, nagyon féltékeny típus

legalább ingyen van az ital :D annyit meg úgy sem iszok, hogy elveszítsem a fejem, szóval beszélgetésen kívül semmi sem történik

2016. jún. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Végre egy értelmes válaszoló :)

Szerintem sincs benne semmi. A férfiak sem gondolhatják komolyan, hogy mindenki rájuk vágyik aki elfogad egy italt. Azt meg hogy csak a proliknak és csóróknak vesznek piát, nem tudom honnan vettétek de súlyosan sérült lehet szellemileg aki kitalálta :)

2016. jún. 26. 22:27
 19/31 anonim ***** válasza:
92%

Komolyan ennyi éhenkórász liba van?

Ha nincs pénzed italra, igyál vizet.

2016. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Kimèsz kapálni,a napszámbol birsz venni piát
2016. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!