Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is erthetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is erthetetlen hogy miert akadt ki? Ez meg is milyen gondolkodas?

Figyelt kérdés
Arrol lenne szo hogy a baratnommel szakitottam par napja es megmaradt a baratsag.Mondtam neki hogy cserelje le a fb jelszavat hiszen mar nincs ertelme hogy tudjam .Azt mondta nm mert minek nincs ertelme nyugottan lepjek fel ha akarok nincs takargatni valoja de ekkor mar szakitottunk.Amin pedig kiakadt az az volt hogy par orara ra hogy ezt elmondta nekem en felleptem a fb jere es ezt majd meg is mondtam neki .Erre egybol elkezdett velem veszekedni es megmondta hogy bizott bennem azert nm cserelte le es igy most nagyot csalodott bennem mert felleptem a fb jere es nem akar tobbet beszelni velem vagyis kerte hogy felejtsem el .De ha azt mondta hogy lepjek fel nyugottan meg mar csak baratok vagyunk akkor most miert is akadt ki ezen igy ? Miert mondta hogy lepjek fel ha egyszer nm akarta igazabol hogy fellepjek mert ha fellepek az mar baj .Nem fogok neki konyorogni hogy beszeljen velem megint de adok neki par napot hogy lenyugodjon.Szerintetek felesleges adnom neki par napot ? Ugyan ez lesz a mondanivaloja hogy azt akarja hogy elfelejtsem ? Vagy mar eleve nekem nem kellene rairnom tobbet .Ez a dolog elott pedig azt mondta hogy nm akarja hogy ne beszeljunk oha tobbet mert akar velem beszelni .De ha nm akarta hogy fellepjek akkor miert nm cserelte le a jelszavat .Hozzatennem hogy meg mindig ugyan az a jelszava.

2015. okt. 26. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
De mi a jó francnak lépsz te be a féjszbukjába??
2015. okt. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi okból léptél fel a facebookjába ..Igaza van megbízott benned hogy szakítottatok és nem fogod nézegetni kivel beszél és csalódott benned hogy nézzed ..Meg minek szakitottatok ha ennyire agyalsz rajta hogy pár nap múlva tudtok e majd beszélni amikor lenyugodott nem rég szakítottatok maradjatok barátok ok de adjatok időt egymásnak hogy lezárjátok a a kapcsolatot egy két hónap kell hogy tényleg csak ismerösként tekintsetek egymásra hanyagold vagy még szereted és össze akarsz vele jönni
2015. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kapcsolatban sem adom meg senkinek a facebook vagy bármi egyéb jelszavamat. Nem azért mintha takargatni valóm lenne, de a privát szférámhoz senkinek semmi köze. Nem is értem, hogy gondoltad, hogy fellépsz a facebookjára.....
2015. okt. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
ez a segghülye lányok logikája
2015. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kene egy uj kategoria a GYK-n Fb temakorben.Vagy, ha a kiirasban megjelenne a FB szo, automatikusan a tinikapcsolatokhoz tenne a kerdest:((
2015. okt. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kozel sem vagyok kiskoru nm tini kapcsolatrol van szo okoska ....es o sem kiskoru mar
2015. okt. 28. 19:15
 7/7 A kérdező kommentje:
Oszinten ezt el is mondtam neki h miert leptem fel .Az ok amiert felleptem a fb -re azert volt mert kivancsi voltam mi az amit nkm mondott a szakitasrol es mi az amit a legjobb baratnojenek ....ennyi az egesz ....es O VOLT AZ AKI AZ ELOTT PAR ORAVAL KIJELENTETTE H LEPJEK FEL A FB -RE NYUGOTTAN HA AKAROK .
2015. okt. 28. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!