Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Férfiak! Mi az a sminkmen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Mi az a sminkmennyiség ami még tetszik, izgató nektek?

Figyelt kérdés

Sokan hangoztatjátok hogy a természetes szépség a legfontosabb meg ilyenek, de a gyakorlatban gyakran ki se szidjátok ha valaki sminket visel. Van akinek szüksége is van rá, mondjuk problémás bőr miatt, van akit kifejezetten szexivé tesz, van aki túlzásba viszi. Nektek mi az álláspontotok?

1) Legyen./Ne legyen.

2) Teljes smink./Csak ahol nagyon muszáj.

3) Szemhangsúlyos./Szájhangsúlyos.

4) Visszafogott./Harsány.


És mi a véleményetek arról, ha egy nő szex közben is ki van festve? Izgató, lohasztó, esetleg kifejezetten taszító? Érdekel minden, írjatok! :D Jöhetnek képek is. :)


19L



2016. júl. 5. 20:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"ilyen vad, természetellenes színek, például: lila, csillámos szemhéj, vörös rúzs, szétpúderezett arc nagyon offos nekem"


Ja, ezek szerintem is rondák, főleg a szemhéj ilyen durva kifestése. Mondjuk vörös rúzst láttam már jót, de sokan úgy festik ki magukat vele, hogy baromira elüt az arc többi részétől. Szóval a természetesebb hatású smink, festék az igazi szerintem, amiben nincsenek túl harsány, kiütköző dolgok. Az ilyen természetes is, de azért smink is. Az arany középút a legjobb mindig. :) Egyébként meg ne vegyétek el a lányok kedvét a csinosítástól. A szépség csak adottság, de ízlésesen kihozni belőle még többet, ahhoz már tehetség kell.


Előző voltam.

2016. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

"Előző voltam."


Bocsánat, nem az előző voltam, hanem a 9-es! :)

2016. júl. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Hűha, köszi Mindenkinek! Viszont ezek szerint én orbitális mennyiségű sminket viselek... :DD
2016. júl. 5. 20:59
 14/21 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen mindig, de az alkalomhoz igazítva. Szóval egy mezei hétköznap inkább csak visszafogott, natúr smink. Vizsgán, tárgyaláson, ünnepségen stb. már erősebb, de valami elegánsabb változat. Randin, szórakozás közben, buliban stb. viszont már nyugodtan jöhet az egészen kihívó és hangsúlyos smink is akár, például szokatlanabb vagy erősebb színekkel. :)


Bocsi, ennél többet nem nagyon tudok mondani, pasiként nem értek hozzá. :D


Ja, még annyi esetleg, ha választani kell, hogy szemhangsúlyos vagy szájhangsúlyos, akkor inkább az előbbi, számomra a szem érdekesebb, azt előbb nézem meg. De azért egy kirúzsozott szájjal sincs bajom. :)

2016. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok. A kérdés utolsó része valamiért elkerülte a figyelmemet. :D

A szexre a randi/buli konfiguráció vonatkozik, szóval bejön, ha a lány csinosan kifesti magát előtte. :D

2016. júl. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

én lány vagyok, de szerintem szeretik azt ami még kevés

pl én múltkor alig tettem magamra valamit, és belenéztem a tükörbe és ilyet mondtam magamban aztaku rva :D

és tetszett neki :)

2016. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Utolsó: Öröm ilyeneket olvasni egy lánytól. :D Szerintem a dolog lényege az, hogy ne legyen harsány a smink és a festék. Ez is művészet valahol. Meg kell találni azt, ami pont elég. Ha már túl sok, az giccs.
2016. júl. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ne legyen, vagy nagyon minimális.

Bár inkább korrekció, hogy ha nagyon halvány a szemöldök és az ki van húzva valamivel (tetoválás, meg festés semmiképp! attól falra mászok), vagy nem látszódnak a szempillák azok nem zavarnak ha ki vannak húzva (meg igazából alapból nem zavar ha van valakin, csak szeretem ha valaki természetes (-en szép nekem) :)

2016. júl. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

1, Változatosan. Nem szükséges mindig, de sokat tud dobni az összhatáson.

2, Csak ahol tényleg segít, ne legyen öncélú a sminkelés. Alkalomhoz lehet merészebben.

3, Mindenkinek más áll jól. Telt ajkak kiemelve vadítóak, meg a nagy őzike szemek is.

4, Inkább visszafogott.


Amíg arról szól a dolog, hogy olykor jobban kiemeled az előnyeidet, és elfedsz néhány apró hibát, addig oké. Csak ne vakold magad természet ellenesre, meg túl feltűnőre minden nap. Szex közben mindent szabad! Egy képre kíváncsi lennék, neked mi szokásos smink.

2016. júl. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 K.L.Kiss ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik egy szép nő szép ízléses sminkkel, de amikor az ágy kerül sorra, akkor nem kell egy deka smink sem, akkor a természetes, kisebb hibákkal együtt is izgató, eredeti női test kell. Ezért taszít engem pl. a szilikon cici, a felfújt ajkak és izgatnak a természetes eséssel eredeti mellek, még ha az egyik nagyobb is, mint a másik,és lejjebb van, mint a másik.
2016. júl. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!