Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Helyes, amit csinálok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes, amit csinálok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Barátommal lassan egy éve élünk nemi életet, de sosem volt még általa orgazmusom. Valószínűleg hüvelyi úton nem is lehet. De amikor az aktus után orálisan próbál kielégíteni, mindig megsajnálom, és színlelem az orgazmust. Tudom, hogy még nagyon sokáig tartana, amíg el tudnék élvezni, és nem szeretném, hogy annyit dolgozzon. Szerintetek mi a teendő? Vagy mit gondoltok erről?
2016. júl. 11. 15:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi az a sok? :) Úgy érzed már nem is bírná, és hamarabb elmenne? Amúgy szerintem nem vagy helytelen. Mással korábban sikerült?
2016. júl. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Az élet erről szól, de ezt már Shakespeare is megmondta: "Színház az egész világ és színész benne minden férfi és nő."


Ergó Te alkalmas vagy a szociális együttélésre a többi képmutató emberrel... ...nos ez nekem nem ment... :-)

2016. júl. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy csesszünk ki magunkkal" c. műsorunkat hallották, köszönjük figyelmüket.

ha azt hiszi jó soha nem fog változtatni, okos vagy

2016. júl. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
magadat vered át nem őt..
2016. júl. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#1 A sok alatt 20-30 percet értek.

#3 Jónak jó, csak elélvezni nem tudok.

2016. júl. 11. 15:24
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden kapcsolat alapja az őszinteség.Hogy várod el hogy elmenj ha a pasid abban a tudatban van hogy elélvezez?
2016. júl. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Most gondolj bel: leülnétek megbeszélnétek, kipróbálnátok más dolgokat, kísérleteznétek és rájönnétek közösösen, hogy hogyan tudnál nem csak jól lenni, hanem hatalmas, remegős, zihálósat élvezni. Ő büszke lenne, te kielégült, szuper üzlet
2016. júl. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#6 Nem akarom megbántani azzal, hogy nem tud kielégíteni.
2016. júl. 11. 15:30
 9/19 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Szerintem ha ez a fajta állóképessége fejlődik, akkor meglesz a közös öröm. Nagyon finoman próbáld megkérni, hogy egy picit még bírja ki. Vagy legyen elnyújtottabb előjáték, hogy te is jobban fel legyél húzva.
2016. júl. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#1 Azt az előbb kihagytam, hogy mással nem voltam még. Lehet, hogy a tapasztalatlanság is közrejátszik.
2016. júl. 11. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!