Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos a párom kiakadása, amiért egy másik fiúval mentem színházba?

Figyelt kérdés

Régóta nyaggatom, hogy menjünk el, mert én nagyon szeretem a színházakat, hát ő már kevésbé örült az ötletnek, mikor még a kapcsolatunk elején elvitt egyszer, akkor is majd szét unta az agyát, a szünetbe majdnem le is lépett. És már vagy fél éve könyörögtem, hogy menjünk el, de ő nem volt hajlandó eljönni, így aztán az egyik fiú ismerősöm fölajánlotta, hogy akkor elvisz ő. Mikor mondtam ezt a páromnak, azt mondta szó se lehet róla, tudja hogy annak a srácnak tetszem, és csak azért akar elvinni. De a jegyek már megvoltak, és én meg menni akartam, szóval a tiltása ellenére elmentem.

Azóta nagyon haragszik rám, de szerintetek jogosan? Tényleg csúnya dolog volt ez tőlem?



2016. jan. 1. 21:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
44%
Nem azon akadt ki, hogy mással mentél, hanem azok, hogy megkérte, hogy ne menj el egy olyan sráccal, akinek tetszel. Igen, jogos.
2016. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
92%
Ha szinhazba menes nem csak egy metafora a hatso ulesen szexelesre akkor nincs semmi oka felhaborodni a baratodnak.
2016. jan. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 RRR ***** válasza:
46%

igen

mert megkért,de te még is mentél

2016. jan. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%
És tényleg tetszel annak a fiúnak?
2016. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
29%

Két dolog. Megkért rá, hogy ne menj és te mentél. Ez még hagyján, de ráadásul egy olyan fiúval, akinek bejössz. Az ugye megvan, hogy ez akár még randinak is tekinthető? Főleg, hogy a leírásod alapján ő fizette a jegyedet.


Velem is ezt csinálta az exem és nem lett jó vége (jó, nyilván nem színházról volt szó), ha te lennél a barátnőm, azonnal dobnálak ezért.

2016. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Semmi nem történt köztünk, tényleg csak színházba mentünk.


Régebben tetszettem neki, de én visszautasítottam, egy másik fiút választottam helyette, aki most a párom. De barátok maradtunk, és ő azt mondta, hogy ő ezt megérti, és nem fog beleavatkozni a kapcsolatunkba. Azóta már volt is barátnője.

2016. jan. 1. 21:46
 7/32 anonim ***** válasza:
60%
Annyi ember van a földön, biztos neked is van rengeteg ismerősöd, akik nincsenek oda érted. Neked meg pont azt kellett választanod, azt kellett elhívnod színházba, akiről tudod, hogy bejössz neki, és akiről tudod, hogy a párod jogosan nem örülne annak, ha vele mennél (mivel még jelezte is feléd, hogy ez bántaná őt). Én a helyedben valaki mást kértem volna meg. Ez így elég undorító lépés volt, ráadásul a párod most jogosan gondolhatja azt, hogy szép lassan le fogod cserélni, mert amiben ő nem szeretne részt venni, ahhoz majd ott lesz neked a másik srác.
2016. jan. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nekem is rosszul esne kicsit, de ezért nem szakítanék, mint az egyik előttem szóló. Reméljük, hogy megbékél.
2016. jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Nem én hívtam el, ő hívott engem. És nem bejövök neki, hanem egykor régen bejöttem neki. Most már ő is ugyan olyan barát, mint akárki más. Egyébként a barátnőimet is hívtam, de mindegyiknek volt valami kifogása, hogy miért nem akarnak jönni.
2016. jan. 1. 21:57
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
8: A tapasztalat beszélt belőlem. Egyszer ezt eljátszották velem, többet nem fogják.
2016. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!