Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális anya kiakadása azon,...

Normális anya kiakadása azon, hogy regisztráltam a Csábításból Jelesre? 13L

Figyelt kérdés

Elkezdett kiabálni hogy nem a csábításból kell jelesnek lenni hanem a sulis tantárgyakból.Holott nekem csak egy két négyes csúszik be..


Akkor ez normális amit csinált?13L


2015. dec. 23. 12:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
60%
normális mert ehhez még túl kicsi vagy, még hogy csábítás 13 évesen :D
2015. dec. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

#1 hol írtam azt,hogy a valóságban csinálom?Én egy játékba regisztráltam.

Remélem,csak trollkodni jöttél.☺

2015. dec. 23. 12:36
 3/33 anonim ***** válasza:
80%
Annak az oldalnak csak a neve ez! :'D Mielőtt okoskodnátok nézzetek utána. Egyébként meg nem, nem jogos. De szerintem anyukád sem tudja, hogy pontosan mi is ez, szóval mutasd meg neki a játékot és hogy miről is szól valójában!
2015. dec. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
84%
Ez, ha jól tudom nem társkeresô, hanem egy játék kb a korosztályodnak. Amennyiben jól emlékszem, szerintem jogtalanul akadt ki. Mindenkimek jár a pihenés, ha te ezzel akarsz játszogatni, lelked rajta, ne kattanj rá és nem lesz tôle bajod.
2015. dec. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Ügyet Lenke ***** válasza:
33%
normális, ez egy buta virtuális világ/játék, én sem szeretném, ha majd a gyerekem ilyen baromságokkal töltené az idejét...
2015. dec. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
85%

én is jot nevettem a csábitos szon és azon, hogy 13 éves vagy. utána megnéztem a honlapot.

azt javaslom, hogy egy nyugodtabb pillanatban (pl. Karácsony után), mutasd meg anyukádnak a honlapot, tedd hozzá, hogy igen, elég hulye a játék neve, de legyen szives nézze meg, pláne a szuloknek szolo részt.

szerintem, ha veszi a fáradtságot és belenéz, akkor nem lesz gond.

2015. dec. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Csak az oldal nevét látta az e-mailban,mert véletlenül az ő címét adtam meg,ugyanis egy karakter eltérés van a két cím közt..
2015. dec. 23. 12:44
 8/33 anonim válasza:
86%
Mutasd meg neki milyen a játék és hogy nem kell aggódnia.
2015. dec. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Akartam neki mutatni,de szokás szerint "nem kiválncsi a baromságaimra"
2015. dec. 23. 12:45
 10/33 anonim ***** válasza:
22%
jogosan
2015. dec. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!