Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogos volt a barátom kiakadása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos volt a barátom kiakadása, vagy szerintetek is túlreagálta?

Figyelt kérdés

8 honapja vagyunk egyutt

Tegnap talalkoztam az egyik haverommal (aki fiu), majd utana osszefutottunk par haverjaval, es beultunk iszogatni egy helyre este. En voltam az egyetlen lany a tarsasagban, es az egyik srac becsekkolt a helyrol, amit latott a baratom is. Amikor hazaertem, kb. azt hittem, agyverzest kap, ugy uvoltozott, hogy en mit kepzelek magamrol, foglalt csajok altalaban nem pialnak pasikkal, egyebkent meg par napja latta, hogy beszelgetek az egyik sraccal facebookon, aki ott volt este. Ezt mondjuk nem tudtam, hogy nezelodik a telefonomba. Orditott, mint a faba szorult fereg, hogy "na, na mondjad mi tortent koztetek?" es mikor mondtam neki, hogy befejezhetne, mert szanalmas, kozolte hogy "megdugott mi, te ri.banc?"

Ma reggel persze megbant mindent, meg azt mondta, csak nem akar elvesziteni, de tudja h hulye volt.

Sose csalnam meg, de ez nagyon kiakasztott. Tenyleg en vagyok a hibas, vagy o a hulye?


2016. júl. 11. 23:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
32%
A baratod nem normalis, a kapcsolatotok szar (siman hagyod, hogy ilyeneket mondjon rad? Engem akkor latott volna utoljara.), de annyi teny, hogy egy no azert tudjon mar viselkedni es egyedul ne uljon be semmilyen pasi tarsasagba semmilyen barba.
2016. júl. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Kb. Ket valaszt olvastam el. Olyanok volt hogy "en is ezt csinalnam mas pasikkal dumalna"


En ferfi vagyok es van baratnom. Korabbn is voltak paran de sose tekintem a tulajdomkent egyikre se.

Nem attol lesz huseges ha en tiltom neki az ilyeneket.

2016. júl. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
17%
Jogos, nem tudod hol a helyed.
2016. júl. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
18%

1. szerintem nem gáz, hogy megnézte a telód. Bár én elég, hogy is mondjam...egyszerre régimódi (férfit tiszteld, nőt szeresd) kapcsolatalpú vagyok, és közben azt mondom egyenlőek a felek. Az én telómat is megnézte az exem anno, nincs mit titkolnom.


2. Szerintem nem megalapozatlan, és talán én is így reagltam volna, llehet véletlen egybeesés a kettő, hogy beszélgettetek facen és hog yott volt... de valljuk be, szörnyen gyanús.


3. elég gáz a ,,fába szorult féreg" hsonlat a saját barátodról, mármint hogy ilyet mondasz róla.


4. Ha nem vagy képes megérteni mennyi nő csalja meg napont a férfiakat, veri át, töri össze őket, és nem érted miért ordibált veled, akkor nem érdemled meg őt - szerintem.

Teljesen jogos a gyanakvás és talán még a kiabálás is.


Viszont a higgadtságot jobb megőrizni

Én kérdéseket tettem volna fel - ha nem tudsz válaszolni, még az este repültél volna, ha a barátod helyében lettem volna.

19/F

2016. júl. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
71%

Jaj ez a sok hímsoviniszta meg szolgalelkű ember. Nem a tulajdona vagy, hanem a párja, ergo nem tilthat meg neked semmit és engedélyt se kell kérned. Én 4 éve vagyok együtt a párommal, sosem csaltam meg és még gondolni se gondoltam ilyenre. A legjobb barátom mégis fiú, és főként srác barátaim vannak. Van, mikor vagy 10 fiú haverommal egyedüli nőként elmegyek bulizni. Párommal közlöm aztán lelépek. Ha féltékenykedik is, csak egészséges mértékben, mert tudja, hogy nincs oka rá, őt szeretem.

Ha a telefonomba kutatni merne egyenként törném el az ujjait. Hát a bizalom meg a kommunikáció már kihaltak a kapcsolatokból?

Amúgy párom még soha nem emelt rám kezet, és egy ronda szóval sem illetett, mert ha megtenné már repülne is.

A hímsovinizmusból meg már annyira de nagyon elegem van. A nő kérjen engedélyt, férfiakkal nem találkozhat a párján kívül, magánélete nem lehet, beszélgetni sráccal tilos. Komolyan? Hol vagyunk, a középkorban?

2016. júl. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
#14 : az gaz, hogy en le"fabaszorultfereg"-ezem, az nem, hogy o leri.bancoz? Rendben.
2016. júl. 12. 23:56
 17/19 A kérdező kommentje:

"4. Ha nem vagy képes megérteni mennyi nő csalja meg napont a férfiakat, veri át, töri össze őket, és nem érted miért ordibált veled, akkor nem érdemled meg őt - szerintem. "


Es ezt komolyan gondoltad amugy? Mert forditva ez nincs igy? Szegeny osszetort ferfiak

Uristen, sirok rajtad...

A tobbieknek koszonom a normalis valaszt.

2016. júl. 12. 23:58
 18/19 anonim ***** válasza:
14-es: selejt vagy agyban. Ez biztos.
2016. júl. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy kicsit túlreagálta. Fôleg, hogy leri. bancozott.
2016. szept. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!