Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fiúk, Lányok! Ti mit gondoktok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Lányok! Ti mit gondoktok a nyitott házasságról?

Figyelt kérdés
Nem azèrt vagytok valakivel, mert őt szeretitek? Így tartájot annyira, hogy nem k*f*lt*k fèrre? Csak a vèlemènyek èrdekelnek az èrtelmetleneknek nem kell válaszolniuk.

2015. júl. 20. 15:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

A nyitott házasság azért nyitott, hogy másokkal is szabadon szexelhessek.

Szerintem gáz az ilyen helyzet és nem sok értelme van. Nekem ilyenem sosem lesz. :)

2015. júl. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%

A nyitott házasság szó monogám kapcsolatot feltételez, ami együttélés, míg a többivel nem élsz együtt. Szerintem ez a különbség nem életképes hosszú távon. És az sem, ha a többi szereplő nincsen bevezetve a családba. Tudod, ahogy a viccben is van: a gruppenszex-szel az a baj, ha kihagynak belőle.

Itt is erről van szó. A kedvesednek, házastársadnak van valamilyen intim élménye, amiből Te kimaradtál.


Igazából a többszerelműség vagy többnejűség/többférjűség az, ami működhet. Az iszlám is azt mondja, csak akkor vehetsz el több nőt, ha mindnek UGYANAZT tudod biztosítani, és érzelmileg is egyformán tudsz bánni mindükkel. Ehhez általánosságban jóval magasabb szintű érzelmi és szociális képességek kellenek, mint amivel az emberek 90%-a él.


Nyilván ha valaki nem kíván poli módon élni, akkor le kell tudni mondani az ő személyéről, és nem belekényszeríteni egy ilyen életmódba.

2015. júl. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Röviden, fából vaskarika.
2015. júl. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

szerintem nőket és férfiakat érdekel ez a kérdés.

én biztosan nem mennék ilyenbe bele . szerintem ezt illik még a házasság előtt közölni. számomra 2 emberről szól a párkapcsolat, szerintem már a csók is megcsalás.

aki másképpen gondolkodik az keressen az elképzelésének megfelelő társat. ennyi a véleményem, nem ítélem el, de ne próbálja meg senki elmondani nekem, hogy az milyen jó.

2015. júl. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Nekem igényem van a kizárólagosságra, úgyhogy nem élnék ilyenben. De ha más pár így él, az az ő dolguk.
2015. júl. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat több ember vèlemènye is èrdekel. akkor a többsèg a vèlemènyemen van. :)
2015. júl. 20. 15:59
 7/17 anonim ***** válasza:

Nyitott házasság?

Ez már egy ellentétes fogalom mondja meg nekem valaki, hogy mi a bánatnak kell egyáltalán megházasodni ha a társad nem elég és félremész??

A házasság lényege a "te és én, mi ketten" nem pedig a fél város pluszban.


Woody Allen-nek volt egy jó mondása: Szép dolog a szerelem egy férfi és egy nő között...feltéve ha a megfelelő férfi és a megfelelő nő közé kerül az ember:))

Na szóval a házasság nem itt kezdődik!


Szóval nincs azzal semmi baj ha szeretsz vadászni engem speciel nem érdekel, kinek hány partnere van de a házasság egy zárt intézmény ott max. két embernek van hely legalábbis egy egészséges, normális házasságban.

Az már egy kapcsolat magasabb szintje, ahol az ember már letelepszik egy ember mellett és megállapodik.


Ha ezt nem akarja vagy nem tudja bevállalni akkor tök felesleges cécó az egész!

2015. júl. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Van a frászt! Ha így lenne, és tényleg elég lenne hosszútávon is egy ember, a rózsaszín köd elmúltával is, akkor nem lenne ennyi megcsalás. Én egy dolgot nem tudok tolerálni, ha hazudnak nekem. Inkább őszinte vagyok, mint gerinctelen meg álszent. Ennek megfelelően mi úgy egyeztünk meg a férjemmel, hogy ha úgy hozza az élet, akkor szabad a pálya, de mindig beszámolunk róla egymásnak. Elvétve fordulnak elő ilyen esetek. Nekünk ez így jó. És most gondolom majd jól nekem ugrotok, de azért még elmondanám, hogy ez az én életem, én senkire nem tukmálom, senkire nem erőltetem az elveimet, de ezt visszafelé is elvárom.
2015. júl. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Valahol képmutató dolog ez az egész, mert lehet hogy szereted a párod, és ha szerencsés vagy, akkor mást nem is fogsz mellette, de attól még nagyon szívesen lefeküdnél másokkal érzelmek nélkül is (és nagyon sokan meg is teszik, csak titokban).


Ugyanakkor bennem is megvan a fent említett kizárólagosság igénye, szóval úgy benne lennék egy nyitott házasságban, hogy én szabad vagyok, de a párom csakis velem lehet és csakis engem szerethet. (Kivéve ha többszereplős szexet akarok.)


Szóval ugye hogy képmutató dolog? :)

2015. júl. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Mindig válás a vége. Valakinél egyszer bejön a szerelem valaki mással,és akkor annyi. Szerintem már akkor annyi a házasságnak,amikor az egyik fél felveti ezt.
2015. júl. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!