Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szép emberek felszínesek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép emberek felszínesek?

Figyelt kérdés

Nem szeretek előítéletes lenni, meg ítélkezni sem, ez pusztán egy szerény vélemény ami a saját tapasztalataimon alapszik. Mivel fordultam meg már különféle társaságokban, beszélgettem különféle emberekkel, azt figyeltem meg, hogy a szép emberekkel inkább ilyen földi dolgokról tudtam leginkább beszélgetni, mint nők/pasik, kapcsolatok, barátok, parti, nyaralás, kirándulás, piálás, autók, szórakozás stb. Ezzel szemben amikor átlagosakkal voltam, akkor tudtam velük beszélgetni érdekesebb és elvontabb témákról is mint politika, gazdaság, terrorizmus, iszlám, világtörténelem, univerzum, élet értelme, élet kialakulása, filozófiai kérdések, pszichoanalízis stb.

Ez általános jelenség, vagy véletlen műve, hogy én ezt tapasztaltam?


2016. júl. 19. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Részben lehet benne valami, de kivételek mindíg vannak! (: 21/L
2016. júl. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az érzéseink a gondolataink a tapasztalataink tesznek minket azzá ami szóval gondolj bele egy szebb külsővel megáldott nagy eséllyel több kapcsolatban volt még ha nem is volt feltétlen hosszú történet de az ember arról tud csak beszélni amiben jártasabb vagy belegondolt de rengeteg kivétel van igy a szép=felszines kijelentésed nem helytálló főleg hogy közösségről beszéltél nem emberről egy társaságban gyakran felébred a csordatudat tehát kicsit máshogy viselkedik az illető csak figyeld meg egy olyan ismerősöd aki két különböző közösségben is szokott lenni észrevehetően máshogy viselkedik az egyikben mint a másikban.
2016. júl. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez általánosítás.Nekem vannak olyan szép/csinos/jóképű/izmos barátaim,akikkel felszínes témákról lehet beszélgetni,de olyanok is vannak,akikkel bármiről,komolyabb dolgokról is.Pl a barátom nagyon izmos,jól néz ki,mégis bármiről el tudunk beszélgetni.Én vékony vagyok,sokak szerint "jó csaj",de én is nyitott vagyok komolyabb témákra is,csak vannak emberek,akikkel inkább földi dolgokról beszélgetek :)

20L

2016. júl. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én szép vagyok, de nem tudok felületes dolgokról beszélgetni (férfi vagyok, mielőtt jönnének a privátok :-P )
2016. júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tehát akkor nincs semmi olyasmi, hogy aki szép ember, az rengeteg pozitív visszaigazolás kap, mindenki kedvence a külseje miatt, ezért úgy értelmezik a helyzetüket, hogy ők már úgy is sokat érnek, anélkül, hogy tennének valamit ? :) Erre csak egyik elmélkedésem során jutottam. Mivel náluk beáll egyfajta önmegelégedés, önmegvalósítás amiatt, mert feltételek nélkül is rengeteg elismerést, rajongást kapnak és emiatt a tudás, megértés iránti motiváció lanyhul :)

Ráadásul könnyen kapnak meg jó állást is, ezért még kevésbé motiváltak azért, hogy szellemi oldalukat fejlesszék.

Nem utálatból, vagy megvetésből beszélek, pusztán csak egy elmélet az egész. Én igen, én is azt vallom, hogy kivételek vannak. Azok a kivételek az igazán csodás emberek. Kívül-belül :)

2016. júl. 19. 11:39
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ezt így nem lehet kijelenteni. Persze, van ilyen is, olyan is. De eleve, a szépség egy relatív fogalom és mindenkinek más a szépség ideálja is, ugyanakkor vannak olyan emberek, akikről úgy általánosságban elmondhatók, hogy szépek, de nem mondanám róluk azt, hogy buták vagy felszínesek lennének. Aztán persze van olyan is, akinek kevesebb a sütni valója és inkább a külsejét hangsúlyozza.
2016. júl. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia


Kifejezetten jo pasinak tartanak, minden nap tobbszor kapok errol visszajelzest, szoval nem arcoskodasbol irom.

Sportolok, igenyes vagyok stb., sztem az altalad "szep vagy szebb emberek" kategoriaba sorolando. Van par alap dolog ami nagyon fontos szamomra, pl. szex, penz, kirandulas, etelek stb..

De! Sztem tobbet agyalok elvont dolgokon, mint az emberek java.. Csak nyilvan ezekrol diskuralni megfelelo partner is szuksegeltetik. Egyik elozo hsz. irta, hogy alkalmazkodunk a tarsasaghoz..ez nalam is igy van..idomulok mindig az adott helyzetekhez, emberekhez, kornyezethez..

Abban sztem igazad van, hogy egy impozansabb kulso elonyt jelenthet bizonyos helyzetekben, munka szerzesben stb. Egy-egy targyalas alkalmaval elesebb helyzetekben, foleg ha nő a partner, egy kis mosollyal vagy kedvesseggel sokszor jol tudom iranyitani a menetet es tudom, hogy ebben szerepet jatszik a kulsom, megjelenesem, ezt kar tagadni, Viszont az, hogy relative jo munkam van pl., az inkabb koszonheto annak, hogy teszek erte, tapasztalom, latom, hogy tobbet, mint az atlag.

31F

2016. júl. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem általában a lányokat nem érdeklik az elvontabb/komolyabb témák, és ehhez nincs köze a kinézethez. A fiúk pedig fogékonyabbak ezekre. Kivétel persze akad mindkét oldalon.
2016. júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

4


Jöhetnének a képek, csakhogy igazold magad :)

2016. júl. 19. 12:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos befolyásol a külső. Az, hogy mennyire kell pl erősnek és bátornak lenned, hogy mert valami felé kezdeményezni. Az, hogy mennyire könnyen kapsz pozitív megerősítést stb. És ezek nyilván formálják a személyiséget.
2016. júl. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!