Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, strandon tangában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, strandon tangában szoktatok lenni? Szeretitek ha megnéznek benne titeket?

Figyelt kérdés
2016. júl. 24. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Soha nem vennék tangát a strandra, az annyira közönséges.
2016. júl. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem. És nem szeretem...
2016. júl. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Fürdőruhában is megnéznek, tangát pedig nem hordunk strandon, mert elég gáz...

20N

2016. júl. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Semmi gáz nincs benne, ugyanaz, mint a sima bikini, csak sokkal szexibb, szinte csak azt hordok strandra. Gyakori tele van álszent k.kkal, ne hallgass rájuk.
2016. júl. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Tangában szoktam lenni.Meg szoktak bámulni mert az fiú szokás.Szeretem ha megbámulnak.
2016. júl. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom lányok, hogy ti erről hogyan vélekedtek, de szerintem az, hogy egy (vagy akár minden) srác utánatok fordul (nem megbámul, csak megnéz, végigmér titeket) mert csinosnak, szexinek lát titeket fürdőruhában, valahol természetes(nek kellene legyen), egészsées reakció!
2016. aug. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!