Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha valakit megerőszakoltak, és nem akar velem talizni?

Figyelt kérdés
Azt mondja a csaj,hogy 2011 szeptemberében erőszakolták meg, most 19 éves, én 23 éves vagyok... igaz,hogy csak neten beszéltünk,de beleszerettem,és már nyáron szeretnék vele talizni, de ő még azt mondja,hogy nem áll rá készen.Szerintetek meddig kell várnom?

2012. ápr. 10. 12:37
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
+ ő is azt mondja,hogy szeretne velem talizni,csak még nem áll készen rá.
2012. ápr. 10. 12:38
 2/39 opeles ***** válasza:
87%

Majd azt Ő tudja, te meg ráérsz ezzel.

Ha téged megharapna 1 kutya, meddig nem mennél a közelükbe?

2012. ápr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Csak ő is azt mondja,hogy már "szeret annyira",hogy belemenjen, meg nem áll szándékomban semmi olyasmi, elmondása szerint elhiszi,de nem akar találkozni.
2012. ápr. 10. 12:44
 4/39 anonim ***** válasza:
87%
Ne erőltesd ha nem akarja.Trauma érte,nem kell siettetni.Vagy megvárod,vagy keresel másikat.
2012. ápr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Csak most nem tudom,hogy játszik-e velem... mivel tényleg elmondása szerint "szeret", és akar is találkozni, de vhogy még sem...
2012. ápr. 10. 12:48
 6/39 anonim ***** válasza:
87%

A netről senkibe sem lehet beleszeretni, max egy illúzióképbe, amit magadnak állítasz fel.

Ne erőltesd ezt az egészet, mert felesleges. Ha a csaj nem akarja, úgyis mindig talál majd kifogást. Ha annyira "szeretne", már rég találkozhattatok volna, de nem így történt, hát felejtős, mindegy miért.

21L

2012. ápr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
64%
Tesó csak azért mondom, mert jót akarok neked! Hagyd ezt a csajt a fenébe!!! Ő már megsérült/besérült, soha nem lesz olyan, mint előtte. Ha lesz is valami köztetek, akkor arra nagyon sokat kell várnod...persze ha ráérsz, akkor hajrá.
2012. ápr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Nem illúzió kép , tök aranyos, sok képet is küldött már,naponta legalább 10x végignézem az összes képét... elkérte a telószámom, meg egyszerűen tényleg imádni való...időm sok van, igaz,hogy van barátnőm,de vele nem az igazi... őt már nem szeretem,hanem ezért a lányért vagyok oda...sokat beszélgetünk, naponta...
2012. ápr. 10. 12:55
 9/39 A kérdező kommentje:

Nem rég jelöltem be Facebookon, kb. március 18-án, azóta beszélgetünk,egyre jobban megismerjük egymást... mondta,hogy neki anno 2011 szeptemberében is így kezdődött,szóval valamilyen szinten így megérthető.


Amit lehagytam: 23/F

2012. ápr. 10. 12:57
 10/39 A kérdező kommentje:
+ ő sem , és én sem értem,hogy hogyan szerethettem bele neten keresztül,nekem ilyen még nem volt,mert általában nem én esek szerelembe először,hanem a csajok szeretnek belém, meg nehezen szoktam belezúgni valakibe, persze most meg könnyen belé estem...így ez 1részt fura és új.
2012. ápr. 10. 12:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!