Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy undorodhat néhány ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy undorodhat néhány ember a saját párjától, bizonyos szexuális dolgokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Évek óta fent vagyok ezen az oldalon, bár inkább csak passzív követő vagyok, általában csak olvasgatok, leginkább a szexualitás illetve a felnőtt párkapcsolatok témakörben.

Ma is sok időt töltöttem itt, és annyira meglepődöm, hogy hány és hány olyan kérdés és válasz van fent, amiben azt írják, hogy undorító az ujjazás, az orális szex mindkét fél részére, a sperma lenyelése, a különböző testrészekre való élvezés, a női spriccelős orgazmus, az anális szex... Hihetetlen számomra, hogy hogy viszolyoghat valaki a saját barátjának szájjal való kényeztetésétől? Miért van sok emberben ennyi elutasítás valamivel kapcsolatban? Nem pont attól párkapcsolat egy párkapcsolat, hogy mindent és mindenét szeretjük a másiknak, és örömöt okoz ha boldoggá tehetjük,és nem pedig leundorítózzuk a spermáját?

Én látom rosszul a dolgokat, vagy ti is meg szoktatok lepődni ezeken?

Illetve annak a véleménye is érdekel, aki szintén távolságtartó a szexualitás valamelyik részével kapcsolatban!

21L


2016. júl. 26. 14:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Igazad van teljes mértékben, viszont az ujjazástól személy szerint én is undorodom. Nem azért, mert a barátomnak koszos a keze, vagy rosszul csinálná, hanem - valamiért - egyszerűen viszolygok tőle. Nekem rossz érzés lenne az is, ha magamnak próbálnám csinálni. Fáj, kényelmetlen, idegesítő. Ellenben a péniszt magát nagyszerű érzés magamban tudni.

Ezen felül azonban én sem értem miért van valaki olyannal, akitől undorodik. Mindent megtennék a barátom maximális élvezetéért.

(Csak ne ujjazzon...:D)

18/L

2016. júl. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi, hogy leírtad a véleményed! :)

Hát erre nem is gondoltam,hogy egy ujjazás kelthet kellemetlen érzetet is, bár a pénisz valóban sokkal puhább érzés utána. Lehet, hogy egy kicsit változtatnotok kell közösen a barátoddal ezen a technikán, és egyenesen imádnád! :)

Korábbi kapcsolatomban én a lovagló pózt kifejezetten utáltam, mert nem éreztem semmit sem, illetve kényelmetlen volt számomra, viszont ahogy rávezettük egymást a mostani párommal, hogy mindkettőnknek jó legyen, így már sorozatosan el tudok menni ebben a pózban is!

Szerintem az ujjazásban is sok lehetőség rejlik, kísérletezzetek, és biztos meg fogod változtatni a véleményedet! :)

2016. júl. 26. 16:04
 13/21 anonim ***** válasza:

Szóval akkor ha a párod kutyapózba vetődik és megkéri nyald a fenéklyukát és közbe kézzel izgasd a hímvesszőjét te megteszed?

Mert iszonyatossan jó érzés mégis 1 nő volt aki magától akarta a többinek óvatos rávezetésel nem ment az ember meg ilyen nem mond hogy nyald ki a fenekem és verd

2016. júl. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
92%

Utolsó, igen, ha megkérne, megtenném, egy rossz szavam nem lenne. Viszont magamtól csak azért nem állnék neki, mert sok férfi viszolyog ettől a - valljuk be - férfiatlan helyzettől, felállástól.

18/L

2016. júl. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
65%

Nálam az anális eleve kizárt, a fenekem csak kimeneti nyílás,szerencsére, ezzel párom is így van,


Spermát nem nyelem le, számba is néha engedem. Egyszerű oka van. Nekem mindentől ami nyúlós, meleg és még keserü is EGYSZERRE hányingerem van. Nem ez a nyafogós fúúúújdeundii, hanem öklendezés, bevörösödős-könnyezős szem, órákig tartó gyomorforgás.


Már többen írták, nem mindenki szereti ugyanazt. Nem lepődök meg ezeken, mindenkinek más fér bele a szexualitásba. Ami az egyiknek normális, a másiknak valamiért nem és fordítva. Ennyi :)

2016. júl. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Jól látod kérdező. Arra tudok gondolni, hogy sokan nem is kívánják annyira a partnerüket, csak azért vannak együtt, hogy legyen valakijük, vagy pedig szexuális kultúrájukat tekintve alulműveltek, prűdek.
2016. júl. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
ha az análon kívül minden ok, akkor mehez snowballinh meg az ölbehányás? csak abba az elenéysző pár dologokba vagy benne amiről tudsz szopi nyali meg sima töff töff... semmi durvulás igazi nyammogás
2016. júl. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Legyünk öszintén szerintem itt senki se szereti a kakiszexet..

Pedig van egy haverom aki részegen elmondta imádja ha egy nő a szájába kakil...

Amikor ezt elmondta és a discoba jött egy 130kg os nő iszonyat nagy fenékkel én hánytam

2016. júl. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Soha nem értettem, hogy ez az oldal miért van tele ellenségeskedéssel meg vitázással. Azt sem értem, hogy jött ide a kakiszex. Ki beszélt róla?

Persze, nem csak azt a pár dolgot lehet művelni az ágyban,amiket felsoroltam, de ezek úgy érzem, hogy a szexualitás alapjai, ezen felül természetesen vannak olyan (számomra) extrák, amiket sok ember szeret, sokban pedig viszolygást vagy undort vált ki. De ha a pár mindkét tagja szereti, hát egészségükre.


Köszönöm a válaszokat!

2016. júl. 27. 09:13
 20/21 anonim ***** válasza:
kakiszex és a sima töff+szopás+nyalás kombó között van ám játéktér valljuk be ;)
2016. júl. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!