Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Számotokra mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Számotokra mennyire meghatározó egy férfi megítélésében az, hogy tetszik-e a feneke?

Figyelt kérdés
Illetve volt-e olyan, hogy majdnem idegen (ismerős ismerőse) srácnak azért csaptatok a fenekére, mert bejött?

2016. júl. 27. 00:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem igazán számít a megítélésében, de imádom a szép és formás feneket. Eddig egy olyan ismerősöm van akinek igazán tökéletes a feneke. Nem is láttam még ahhoz foghatót. Pedig a srác nem jön be.

Amúgy nem szoktam csapkodni a srácok fenekét.

18/L

2016. júl. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát amikor már sokkal de sokkal jobb feneke van, mint az enyém, az ki tud akasztani.. Szóval nem szeretem, ha egy pasinak nem is tudom..formás(?!) feneke van..

Egyébként nem igazán izgat, bár mostanában rászoktam, hogy szex közben a parner hátsóját megfogom, de úgy veszem észre, ez a pasikat jobban izgatja, mint engem..:)

18/L

2016. júl. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem egyedül az nem tetszik amikor egy férfi a fenekére hízik

És széles csípője lesz tőle


[link]

2016. júl. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem fontos a fenék, a pénisz annál inkább és az összkép.
2016. júl. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem meghatározó, nem javít vagy ront a megítélésen a fenék, ha szép, az egy öröm a szemnek, ennyi :)
2016. júl. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem érdekel a pasik segge

20/N

2016. júl. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb az hogy szeles valla meg izmos mellkasa legyen elvegre ha hozzabujok akkor azt latom es nem a segget :D 19/L
2016. júl. 27. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én szeretem az utcán is megnézni a pasik fenekét, és szex közben is jó megfogni.
2016. júl. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

akinek kerek izmos feneke van, feltételezem, hogy kigyúrt

idegen srácot nem csapkodok, csak akit ismerek

2016. júl. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Mcgalagony17 ***** válasza:

Régebben egyáltalán nem érdekelt a pasik feneke, de mostanában, hogy jobb seggű pasikkal sikerült megismerkednem rájöttem, hogy ez se elhanyagolható szempont ;)) Az "izmos, de van mit fogni rajta"- típus a kedvencem.


22/N

2016. júl. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!